120 дітей, які мають вади здоров’я, отримали подарунки

П'ятниця, 02 грудня 2016 16:15

Районний захід з нагоди Міжнародного дня інвалідів відбувся у приміщенні Черкаського політехнічного технікуму. Розважально-ігрову програму для дітей з усього району організували вихованці технікуму та аматори сцени.

-         Цей день – лише привід зібратися разом, а опікуватися та допомагати один одному потрібно щодня, - переконана організатор заходу Ніна Вурсіченко, голова районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів. - Особливо цього потребують діти. Це окремі життя, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з нами є ті, хто хоче допомогти, і, хто допомагає. Цьогоріч, як ніколи, знайшлося дуже багато благодійників і в районі, і в місті, які не лише відгукувалися на моє прохання допомогти, а й самі пропонували допомогу. Незмінно завжди поруч з нашими дітьми нардеп Владислав Голуб та представники ГО «Сини Черкащини». Їхні помічники – перші в усіх моїх починаннях.  

За сприяння районної влади учасники заходу отримали подарунки від Товариства Червоного Хреста. Їх особисто дітям роздали Олексій Собко та Петро Коренюк.

-         Ви підросли, змужніли, а у ваших очах бачу радість, - звернувся до дітей та їх батьків Олексій Собко. – Ми щодня переймаємося буденними проблемами, а насправді, найбільшою цінністю для нас є ви, наші діти. Тому бажаю вам здоров’я, посмішок та радості такої щодня. А вашим батькам – мудрості та віри в людські чесноти.

Богдан Шкарбута, сільський голова з Мошен, на свято привіз двох діток із свого села.

-         Ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть неповносправні люди і вони потребують допомоги і уваги, а саме найперше нашої посмішки та розуміння, - переконаний він. До речі, спільно із депутатом районної ради Володимиром Шимановським він цього дня також вручив 14 подарунків для людей з вадами здоров’я у своєму селі.

Кілька годин свята злетіли, як мить. Діти смакували бутербродами, поласувати фруктами та солодощами, поки їх розважали вихованці політехнічного технікуму та аматори сцени району. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30