Червонослобідські школи отримали 25 комп’ютерів

Середа, 23 листопада 2016 10:00

В обидві ЗОШ Червоної Слободи придбали 25 новеньких комп’ютерів. Кошти в рамках програми соцекономрозвитку були виділені з державної казни за сприяння нардепа Сергія Рудика.

Цього тижня відбулось урочисте відкриття комп’ютерних класів за участі керівників району, місцевої влади та народного депутата.

– Відділ освіти придбавав їх через систему державних закупівель ProZorro. На зекономлені таким чином державні гроші оголошений повторний тендер і буде додатково придбано ще три комп’ютери, – зазначає заступник голови адміністрації Петро Коренюк.

При цьому дешевші – не значить неякісні.

– Техніка сучасна, потужна, спрощує та покращує навчальний процес, – переконує вчитель інформатики Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Віктор Компанієць.

Діти, які одразу випробовували обнови, кажуть, що новенькі комп’ютери – це ще й комфортні умови для навчання.

– Ми виконуємо тести на уроках і досить часто не справлялися із завданнями тільки тому, що старі комп’ютери давали збій у роботі, – каже учениця 7 класу Богдана Ванжа. – Тепер нарікати на техніку не вийде.

До речі, вперше потребу навчальних закладів села в сучасній комп’ютерній техніці у приймальні нардепа озвучили дві місцеві жительки – Зінаїда Шендрик і Тетяна Жупинас. Їхня ідея знайшла втілення.

– Я сам педагог за освітою, деякий час працював за фахом, тому потреби школи знаю не з чуток. Якщо є проблема – значить шукатимемо механізм її вирішення, – зазначив Сергій Рудик, а ще старшокласникам дав пораду: – Головне з юнацьких років навчитися дотримуватися свого слова.

За допомогу школі від учителів та учнів Сергій Рудик та депутат обласної ради Анатолій Каверський отримали подяки та поробки, виготовлені власноруч вчителями та учнями Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. 

Наталія УСЕНКО, фото автора

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30