Білозірські школярі побували у Львові

Понеділок, 14 листопада 2016 10:57

Подорож для учнів Білозірської ЗОШ І-ІІ ст. № 2 організувала вчитель хімії та біології Косьміна Оксана Юріївна.

– Зійшовши з потяга, ми потрапили у величну будівлю львівського залізничного вокзалу, яка є пам’яткою архітектури початку ХХ ст., – каже Оксана Юріївна. – Протягом двох днів ми жили в самому серці Львова, де з’явились перші львівські готелі, ресторани, кафе, банки та фотоательє. Поряд із хостелом – міська ратуша й самісінький центр міста. Особливий захват викликав Львівський національний академічний театр опери і балету ім. С. А. Крушельницької.

– Після численних екскурсій учні самостійно досліджували це величне місто, що ніби завмерло в часі: старі будинки з дивовижними фасадами, що тісняться між собою, затишні вулички, вимощені бруківкою, разом із чарівними ліхтарями створюють неповторні відчуття, – зауважує педагог-організатор Тетяна Мірошніченко. – Вражають дрібні крамниці, майстерні, кав’ярні, кафе та ресторани, що розкидані тут в неймовірній кількості. Все має свій неповторний настрій – від загадкових кавових «копалень» до Львівської шоколадної майстерні.

Учні побачили більшість відомих пам’яток. Насолодилися красою і величчю багатьох храмів, серед яких: Домініканський та Бернардинський собори. Відвідали Високий Замок – старий тінистий парк на горі з руїнами старовинного замку і оглядовим майданчиком.

– Не менш цікавим видався тур «Золотою Підковою» – подорож старовинними замками Львівської області, – каже Тетяна Мірошніченко. – Чи торкались ви 400-літньої липи, під якою відпочивав сам Богдан Хмельницький в час облоги Підгорецького замку? Чи загадаували бажання біля кам’яних велетнів Золочівського замку? Учні нашої школи мали таку можливість. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30