Як чорнявські та худяківські діти провели осінні канікули

Середа, 26 жовтня 2016 11:07

Пізнавати красу рідної землі, рідного краю що може бути цікавішим і захоплюючим? Саме це бажання побачити на власні очі чарівну красу осіннього лісу, замилуватись  чистою вродою паркових озер, поринути у казковий світ химерних скульптур, заслухатись хвилюючою мелодією фонтанів і водоспадів спонукало учнів, членів танцювального гуртка «Івлія» БДЮТ, вчителів Чорнявського НВК та вихованців танцювального колективу «Барви» с. Худяки, здійснити давно омріяну подорож до дендропарку Олександрія у м. Біла Церква та ландшафтного парку , що у с. Буки під Києвом.

-         Діти із великим задоволенням мандрували стежками осіннього парку, милуючись, як і декілька століть назад О.Пушкін,  Т.Шевченко, П.Чайковський та інші видатні особистості, його неповторною красою, вдивляючись у темну гладь лебединих озер, та захоплюючись акустичним звучанням мелодій у стінах, - каже Камінська О.В., вчитель музичного мистецтва та художньої культури.

Та найбільше захоплення викликав у дітей церковно-парковий комплекс у с. Буки.

-         Такого ми ще точно не стрічали: «водяний» міст з каскадом-греблею, велетенські валуни, містки-бажання і ціле казкове містечко з «чарівним» дубом (пам`ятаєте у О.Пушкина: «… и днём и ночью кот учёный всё ходит по цепи кругом…», а ще справжні ведмеді і цар звірів – лев, всі вони також є невід`ємною часточкою цього унікального парку, - розповідає Олексенко С.В., вчитель образотворчого мистецтва

Час промайнув дуже швидко і навіть дорога назад, а це майже 4 години, видався нам зовсім не довгим, адже дітям було про що поговорити. Отже, щиро сподіваємось що отримані  враження та могутній позитивний заряд від нашої подорожі  ще довго будуть хвилювати дитячу фантазію та стануть вагомим аргументом для подальших цікавих та захоплюючих мандрівок по рідному краю, адже навколо ще так багато цікавого та невідомого.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31