Не поспішайте жити, поспішайте творити добро людям

Четвер, 29 вересня 2016 14:19

Напередодні Дня людей поважного віку в райдержадміністрації зібралися працівники різних галузей та сфер діяльності, які більшу половину свого життя присвятили роботі в районі. Їх сьогодні вітали лагідною посмішкою, добрим словом, гарною піснею, почесними грамотами та подарунками.

-        Завдячуючи вашому ентузіазму, невтомній праці, сьогодні ми можемо високо презентувати район не лише на обласному рівні, - зазначив у вітальному слові заступник голови адміністрації Петро Коренюк. – І я впевнений, що ми ще можемо дуже багато у вас повчитися, а ви маєте, що розказати нам.

Цього дня згадали всіх, хто працював на славу району. Це і голови первинних осередків Організації ветеранів району, і ветерани праці, заслужені працівники органів місцевого самоврядування.

-        Я дивився на старших колег по роботі і заздрив їхній мудрості, виваженості, працелюбності. Мені тоді здавалося, що вони пройшли таку школу, в якій мені ніколи не вчитися, - пригадав свою роботу в районі колишній його очільник Микола Смірнов. – А час злетів як одна мить, і тепер тебе називають ветераном. Насправді, цього слова не варто боятися. Воно відкриває нові можливості в людині. А молоді побажаю: не поспішайте жити, поспішайте творити добро людям.

Святковий концерт підготував відділ культури та туризму адміністрації. Присутніх вітали творчі колективи та аматори сцени Черкаського району.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28