Районний + сільський бюджети = відремонтовані дороги у селах

Понеділок, 12 вересня 2016 12:20

Депутати районної ради затвердили дві програми, за яким фінансуватимуться ремонтні роботи на дорогах загального користування державного та місцевого значення у селах району.

Загальна протяжність автомобільних доріг загального користування на території Черкаського району становить 361,8 км. На поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення в області зі столиці виділяють трохи більше 200 мільйонів гривень. Вони будуть розподілені по районах пропорційно наявному населенню за умови співфінансування ремонтних робіт з районних бюджетів в обсязі не менше 10 %. За підрахунками фахівців управління економіки адміністрації, у районному бюджеті на ці роботи мають знайти 1,2 мільйона гривень, ще понад 150 тисяч – у бюджеті Білозірської ОТГ. Таким чином до кінця року планується відремонтувати дороги загального користування державного значення, що проходять територією Черкаського району у Смілянському та Канівському напрямках.

Дороги загального користування місцевого значення ремонтуватимуть в складчину з районного, сільських бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

-         Попередньо в кожному населеному пункті визначається перелік доріг, які потрібно зремонтувати. Його узгоджують із Службою автомобільних доріг, на балансі якої вони й знаходяться.Сільські ради приймають рішення про передачу субвенції районному бюджету. У договорі на передачу субвенції чітко вказується дорога, на яку планується спрямувати кошти, - пояснив процедуру співфінансування ремонтних робіт начальник управління економіки Володимир Гуня. - Перерахування коштів з районного бюджету здійснюється на підставі розпорядження РДА та заявок головного розпорядника коштів у межах помісячного розпису районного бюджету з урахуванням обсягів виконаних робіт. Таким чином, завдяки співфінансуванню з районного та сільських бюджетів у селах зремонтують більше доріг за менші гроші.

Служба автомобільних доріг звітуватиме про виконані роботи щомісячно. Наразі на співфінансування ремонтних робіт загального користування місцевого значення погоджуються Хутірська, Степанківська, Хацьківська, Руськополянська, Свидівоцька та Вергунівська сільські ради. Відповідно тамтешні дороги у цих селах зремонтують вже цьогоріч.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31