Першокласників із багатодітних сімей привітали із Днем знань

Понеділок, 29 серпня 2016 14:42

Напередодні 1 вересня районний комітет багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів привітав першокласників із багатодітних сімей із Днем знань. Небайдужі підприємці, депутати різних рівнів, благодійники та меценати щороку готують подарунки та теплі напутні слова найменшим жителям району.

-         Ці мами та татусі - справжні герої нашого часу. Вони наважилися свою любов дарувати не одній дитині і навіть не двом. У цих родинах живе від 3 до 10 дітей, - розповідає голова районного комітету Ніна Вурсіченко. – Це міцні сім’ї, однак багато з них переживають матеріальні та фінансові проблеми. Тому будь-яка допомога для них – це велика підтримка.

Кожному першокласнику вручили новенькі портфелики із сюрпризом – повні солодощів, а батьках – продуктові набори. Цього разу придбати подарунки виявили бажання народний депутат Владислав Голуб, молодіжна громадська організація «Сини Черкащини», а спонсором свята стала компанія «Манеж». Їхні представники привітали дітей та батьків з наступаючим святом – Днем знань, побажавши здоров’я, мирного неба та гарного навчального року.

-         Я щиро дякую всім, хто відгукнувся на прохання допомогти, всім, хто долучився до проведення сьогоднішнього святкового дійства. Тільки гуртом – ми сила, яка може здолати будь-які випробування життя, - каже Ніна Миколаївна.

З батьківськими настановами звернулися до молодого покоління заступник голови адміністрації Петро Коренюк та заступник голови районної ради Сергій Степанюк.

-         Діти – це наше майбутнє. Від дітей залежить, якою буде наша країна, залежить, яким буде наше суспільство. Ми, дорослі, маємо зробити все, щоб діти жили в любові та достатку, - переконані керівники району.

Святкову концертну програму для присутніх подарували солісти Степанківського, Червонослобідського будинків культури та Білозірського центру культури та дозвілля, а також працівники відділу культури та туризму райдержадміністрації.

 Більше фотографій шукайте на нашій сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100012722343222 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30