Вибір професії – вибір майбутнього

Середа, 03 серпня 2016 08:36

1 серпня 2016 р. за участю спеціалістів Черкаського районного центру зайнятості відбулася виїзна акція в с. Свидівок Козацький дитячий табір відпочинку «Дахнівська Січ» з використанням мобільного профорієнтаційного центру.

Для дітей були розгорнуті стенди з описами найбільш конкурентоздатних професій, паспортами ринкоутворюючих підприємств району, інформацією про навчальні заклади регіону. Ці матеріали дозволили школярам дізнатись про ситуацію на ринку праці, отримати нові знання про світ професій та ознайомитися з основними правилами вибору професії.

У роботі зі школярами молодшої та середньої ланки використовувались інтерактивні форми профорієнтаційної роботи. Учні старших класів розгадували тематичні кросворди, а молодші за допомогою міміки і жестів показували представників різних професій. Завдяки таким конкурсам хлопці та дівчата не лише добре засвоюють інформацію про світ професій, їх різноманіття та роль в житті людини, а й виявляють власну творчість, вміння логічно мислити, обґрунтовувати свої відповіді, відстоювати власну точку зору тощо.

Найактивніші учасники були відзначені працівниками центру зайнятості. Старшокласники ж мали можливість поспілкуватись зі спеціалістами з питань вибору професії, сучасних вимог роботодавців до працівників та  отримали інформацію про можливість пройти профорієнтаційне тестування з метою визначення подальшої професійної долі.

За словами директора Л. Цимбалюк проведення таких заходів мотивує молодь до усвідомленого професійного самовизначення, допомагає їм правильно зорієнтуватися і визначитись із професійним майбутнім. Такі форми роботи дозволяють краще підготувати школярів до усвідомленого вибору професійної діяльності, а елемент змагання вносить пожвавлення та сприяє кращому засвоюванню інформації.

За інформацією Черкаського районного центру зайнятості

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31