«Май мужність жити, боротись і перемагати»

Понеділок, 30 травня 2016 10:29

Так про героїв сучасності кажуть діти. Свої дослідження члени гуртка «Пам’ять» Руськополянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Дарина Глизь та Анна Кошман присвятили випускнику школи, односельцю, учаснику АТО Миколі Кривенку. Їхня робота визнана найкращою на підсумковій учнівській конференції «Герої не вмирають».

- Цікаві і змістовні дослідження про руськополянців-учасників АТО запропонували присутнім Вадим Котума, Яна Назаренко, Вікторія Белько, Настя Мазур. Їхні дослідження присвячені рідним. Вікторія Белько, крім розповіді про свого батька, Олександра Сергійовича Белька, разом з бабусею навіть склала йому вірша, - розповідає Антоніна Пономаренко, учитель історії, керівник гуртка «Пам’ять».

Своє дослідження дівчата підготували на основі спогадів друзів Миколи, спогадів самого героя про кримські події та «донецький» період в його бойовій біографії.

- Він був таким хлопчиком, наче випереджав свій вік. От коли ще інші діти грались, він починав важливі справи робити. Мені так здавалось, ніби він спішив жити. Так у нього й зараз в житті. І в армії був,  і в Криму, і в АТО. В 19 років бути командиром розвідувального відділення і мати у себе в підпорядкуванні чоловіків, яким 47, 51 років не кожен зможе, - згадує Надія Кривенко, мати учасника АТО.

- На конференцію ми запросили учасника АТО, випускника школи - Миколу Крижанівського, аби він розповів дітям свою історію учасника антитерористичної операції, а також історії своїх побратимів. Навчати молодь патріотизму можна лише власним прикладом. Як писав Василь Симоненко: "Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для людей виборює життя!", - переконана Антоніна Вікторівна.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30