Сертифікатам ЗНО збільшать «термін придатності»

Понеділок, 16 травня 2016 12:14

З 5 до 17 травня триває основна сесія ЗНО. З 2016 року сертифікати ЗНО будуть дійсними впродовж 2 років, на відміну від попередніх років, коли до вишу приймали лише за сертифікатами року вступу.

Першим і обов’язковим для всіх українських випускників стало ЗНО з української мови та літератури.  Його результат зараховується як оцінка за державну підсумкову атестацію. Цьогоріч цей тест склали 355 учнів Черкаського району. Які враження склалися від першого іспиту, діляться випускники.

-         Не так усе страшно, як про це розповідали. Якщо вчити і готуватися, то боятися взагалі нема чого, складеш без проблем. Щоправда разом з учителькою знайшли декілька помилок у завданнях, але це на наш погляд. Усі питання ЗНО розглядали на уроках. Результат дізнаємось десь через два тижні, - каже випускниця Чорнявського НВК Вікторія.

Висловлює власну думку про складання ЗНО одинадцятикласниця Леськівської ЗОШ Валентина:

-         Готувалася до тестування самостійно, до репетиторів не ходила. Перед початком трішки хвилювалась, а коли взялася за роботу, страх минув. На мій погляд, завдання були нескладними, варто лише уважно прочитати запитання й варіанти відповідей. Складнішою, ніж інші, мені здалася третя частина, в якій потрібно було написати власне висловлювання. Я довго не могла обрати тезу для майбутнього твору, на це завдання витратила найбільше часу. Тепер чекаю на результат і сподіваюсь, що він буде втішним.

 -         Я очікувала складних завдань, але виявилося, що не такий страшний вовк, як його малюють. Деякі завдання вирішила відразу, над іншими треба було подумати. Найважче було працювати над твором. Темою його було «До чого ж зрештою треба дослухатися в житті – до серця чи до розуму?» Я дуже довго думала над тезою і все ж таки схилилася до думки, що аби в будь-якій ситуації бути розсудливою, варто думати, а не прислухатися до серця, - каже однокласниця Валі Ірина.

Тепер випускники з нетерпінням чекають на результат, адже від нього залежить те, чи варто складати наступні тести і чи матимуть вони змогу вступити до омріяного вишу.

Юлія Савченко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30