Підсумки проведення конкурсу до Всесвітнього дня охорони праці

Четвер, 14 квітня 2016 09:13

Всесвітній день охорони праці, який проводиться в Україні в 2016 році, за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначатиметься під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Актуальність даної тематики обумовлена тим, що останнім часом життя сучасної людини невіддільно пов’язане із стресом. Необхідність швидкого прийняття рішень та підвищена відповідальність за прийняті рішення, зниження рівня особистих доходів, збільшення вартості життя, страх втрати роботи, непередбачувана політична ситуація-все це формує негативний інформаційний фон і породжує хронічне емоційне напруження, яке явно чи приховано впливає на здоров’я та продуктивність праці. Часті стреси можуть стати причиною виникнення фізіологічних і психологічних змін, які призводять до небезпечних ситуацій та нещасних випадків.

В зв’язку з цим в загальноосвітніх навчальних закладах  цього року проведено  конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». На розгляд надійшло близько 60 робіт. Комісія відділу освіти найкращими роботами конкурсу визнала малюнки Яценко Віталія (Будищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Кириченко Олексія (Степанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Письменної Анастасії (Білозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Коваленко Максима (Тубільцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів). Серед найменших учасників заслуговує на увагу робота Плахтєєвої Домініки, яка отримає заохочувальний приз. Вона своїм малюнком показала емоційну роботу своєї мами, яка працює продавцем риби. У відбірковому турі перше місце серед учнів першої вікової групи (від 6 до 10 років) в Черкаській області отримав Коваленко Максим. Його малюнок буде представлено на Всеукраїнському конкурсі.

Бажаємо подальшої перемоги!!!!!

У квітні на нараді директорів відділенням виконавчої дирекції ФССНВ України у Черкаському районі відбудеться нагородження грамотами та призами переможців і лауреатів конкурсу.

Віра Висоцька, начальник групи ЦГО відділу освіти,

відповідальна за охорону праці

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31