Як не втрапити в пастку працеторгівців?

Четвер, 30 липня 2020 08:56

В першу чергу, цьому завадить знання ризиків, які виникають під час міграції та працевлаштування в чужій країні, переконані в Черкаській районній філії обласного центру зайнятості. Для своїх клієнтів фахівці філії постійно проводять тренінги, семінари та різні інші заходи.

«Учасники тренінгів знайомляться із законодавством щодо попередження торгівлі людьми, моделюють різні соціальні ситуації, спростовують існуючі міфи щодо торгівлі людьми, аргументують власну позицію та дискутують. На сьогодні в умовах карантину, інформація про ризики шукачам роботи надається на сторінці філії у Фейсбук та на інформаційних вебінарах», - йдеться у повідомленні районної філії.

Цьогоріч у Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми Міністерство соціальної політики України у співпраці з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Представництвом МОМ в Україні - Агенством ООН з питань міграції, Громадською спілкою «А21 Україна» запланувало проведення інформаційної кампанії «Працюй безпечно» в обласних центрах України та м. Києві.

Для тих, хто шукає роботу в Україні чи за кордоном, цей проект дає відповіді на важливі питання: як підготуватися до працевлаштування в іншій країні? як виявити шахраїв, які намагаються обдурити вас під час укладання трудової угоди? Що робити, коли ви, ваші родичі чи знайомі опинились перед небезпекою потрапляння в трудове рабство? Чи постраждали від торгівлі людьми?

Детальніша інформація на сторінці Фейсбук: work.safe.ua та за хештегом #працюйбезпечно

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Листопад 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30