З 1 липня у Черкаському районі відновили роботу дитячі садки

Середа, 01 липня 2020 11:38

Проте не всі і не на повну потужність.

Приміром стовідсотково підготувалися до роботи дошкільних навчальних закладів в умовах адаптивного карантину у Білозірській ОТГ, Мошнах, Степанківській ОТГ.

З приміщень винесли килими з довгим ворсом, м’які іграшки. Організували місця та контейнери для збору використаних засобів індивідуального захисту, місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Дошкільні заклади забезпечені безконтактними термометрами для температурного скринінгу малечі, дезінфікуючими засобами, паперовими рушниками та ін.

На територію дитячого садка батьків не впускають. Дитину зустрічає при вході медсестра, яка одразу вимірює їй температуру, обробляє руки антисептиком і лише після того вихователь заводить до приміщення.

Приміром у мошнівській «Лісовій казці» провели повну дизінфекцію надвірних павільйонів, а працівники закладу пройшли тест на COVID-19 (єдині в районі), аби не наражати дітей на небезпеку і бути стовідсотково впевненим у власному здоров’ї.

У байбузівській «Веселці» роботу відновила лише старша група. Для дитячого садка, за словами сільського голови Петра Лисенка, за сприяння ВО «Черкащани» придбали безконтактні термометри, а вже сільська рада подбала про забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами для обробки приміщень.

З 1 серпня готуються відновити роботу дитячі садки в Кумейках та Тубільцях.

До речі, хацьківська «Берізка» та ДНЗ "Дубок" у Дубіївці відновили роботу ще наприкінці червня.

- Ми домовилися з батьками, у яких є можливість залишити дитину вдома, не йти в садочок, щоб дотриматися відповідної наповнюваності в групах, - розповідає завідуюча ДНЗ "Дубок" Ірина Котенко. -  Нині відновили роботу середня та старша групи. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Листопад 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30