У Мошнівській школі облаштували біологічну очисну установку

Вівторок, 26 лютого 2019 11:03

Сучасна система очищує каналізаційні стоки не лише Мошнівської школи, а й дитячого садка, розташованого поруч. Такий системний підхід значно поліпшив екологічну ситуацію в селі. Кошти на екологічний проект спрямували з державного фонду соціально-економічного розвитку за поданням народного депутата цього округу Владислава Голуба.

Як розповіла директор Мошнівської ЗОШ Наталія Майданнік, на території школи взагалі не було передбачено очисних споруд, а сама ж каналізаційна система застаріла і потребувала капремонту. «Відтепер сучасні очисні споруди дозволяють очистити каналізаційні стоки за допомогою біобактерій, які розкладають їх на вуглекислий газ і чисту воду. Така технічна вода повністю знезаражена і може використовуватися для поливу зелених насаджень і наших квітників. Реалізація цього екологічного проекту – крок до поліпшення навколишнього середовища і розвитку громади в цілому»,- розповіла Наталія Вікторівна.

До каналізаційної системи під’єднали і ДНЗ «Лісова казка». Тепер каналізаційні стоки садка через колодязь потрапляють на очисні споруди, де також відбувається їхнє очищення.

Освоїли кошти і реалізували проект у 2018 році. «Дякуємо Владиславу Володимировичу за допомогу в проведенні капітального ремонту. Згідно проекту на нього спрямували 1 млн 433 тис. гривень. Тепер нам залишилось встановити навколо споруд захисну огорожу», - зазначила директор Мошнівської ЗОШ.

Оглянути результати спільної роботи, а також запланувати роботу на майбутнє нещодавно у Мошнівську школу завітав сам нардеп Владислав Голуб.

Як ми вже розповідали, у Мошнівській школі встановлені сучасні енергоощадні вікна, придбано музичне обладнання  для проведення святкових заходів, телевізори у початкові класи. Кошти на них також надійшли з держбюджету за поданнями нардепа.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Серпень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31