«Мошногірські яструби» повернулися з Туреччини

П'ятниця, 05 жовтня 2018 14:16

Впродовж тижня джуристи Будищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів безкоштовно відпочивали в турецькому містечку Кемер. Такий подарунок їм зробив директор місцевого підприємства ДП «Перемога Нова» Групи МХП Віктор Гринюк за цьогорічну перемогу в обласному та вдалий дебют на Всеукраїнському конкурсі-випробуванні «Джура».

-        Чотири роки поспіль наша команда крок за кроком виборювала перемогу у випробуванні «Джура». Цього року ми довели всім, і в першу чергу собі, що ми – згуртовані, сильні, дужі командним духом та єдністю, - говорить ройовий Олександр Загородній. – А подарунок від керівництва підприємства, яке вірило в наші сили та підтримувало нас впродовж цього часу, став неочікуваним і дуже приємним сюрпризом.

Семеро учасників команди та їхні вчителі-наставники впродовж 22-28 вересня насолоджувалися відпочинком на узбережжі Середземного моря.

-        Місцеве підприємство – це соціально відповідальний партнер сільської громади, який не на словах, а конкретними справами підтверджував цей статус. Наші діти неодноразово отримували цінні подарунки від керівництва підприємства за свої досягнення та перемоги, проте така поїздка – це справді був неочікуваний подарунок і для них, і для нас, батьків, - зауважує Світлана Борисенко, мама джуристки Вікторії. – Словами не передати нашу вдячність Віктору Степановичу за турботу про наших дітей.

Проте ще більшим сюрпризом для учасників рою став візит Віктора Гринюка в готель, де зупинилися діти, з квитками на екскурсію 160-метровим тунелем-акваріумом.

-        Це був останній день нашого відпочинку, ми вже приготувалися жалкувати, що час швидко злетів, а тут така масштабна екскурсія. Це просто фантастика, - ділиться враженнями десятикласниця Ірина Жирна.

Джуристи будищенського рою, кажуть, що, отримавши такий позитивний заряд на початку навчального року, готові до нових перемог.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Липень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31