Мошнівські учні зробили «Крок вперед» з-поміж дружин юних пожежників

Четвер, 17 травня 2018 00:00

17 травня у Черкаському міському будинку культури ім. Івана Кулика вісім найсильніших команд області змагалися на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. Серед найсильніших і команда «Крок вперед» Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які вибороли це право у районних змаганнях.

Як зазначили організатори заходу, ДЮП - це яскраве свято, участь у якому беруть сотні дітей, покликаний сприяти профорієнтації школярів на користь професії рятувальника, поширенню серед учнівської молоді знань з профілактики пожеж, навчанню основам пожежогасіння, рятування та надання першої медичної допомоги у випадках надзвичайних ситуацій.

-        Я вражений масовою підтримкою цього руху серед багатьох шкіл області. Цьогорічна кількість учасників Фестивалю, стала рекордною, і за кількістю шкіл, які брали участь, і за кількістю учасників руху Дружин юних пожежних, що яскраво свідчить про зацікавленість молоді в таких важливих та серйозних речах, як правила пожежної та техногенної безпеки, - зауважив начальник управління освіти і науки Валерій Данилевський.

Настрій для присутніх запальним патріотичним виступом створив відомий танцювальний колектив «ІРБІС».

-        Кожна з команд змогла не лише яскраво представити свою програму у чотирьох конкурсах, а й залишити по собі незабутнє враження, - зауважив заступник начальника Управління ДСНС В’ячеслав Перевізник.

Щирий вокал, театральні постанови з пожежним колоритом, жарти та запальні хореографічні постановки, які вщент заполонили цього дня Будинок культур ім. Кулика - усе це викликало значний відгук та захоплення серед гостей та глядачів Фестивалю.

Як завжди, впевнено виступили фаворити фестивалю - команди "ФЕНІКС" зі Шполи та «РУБІКОН» із Черкас, кожна з яких має власні багаторічні традиції та досвід перемог, як на обласних етапах так і участі на Всеукраїнському Фестивалі ДЮП.

Беззаперечним успіхом Фестивалю, на думку журі, стало відкриття нових цікавих команд, які немов метеори на зоряному небі увірвалися в орбіту Планети ДЮП. Це і Звенигородський «Екстрім», і Богодухівська команда «Спалах», яка представляла Чорнобаївський район, а також неймовірно молода «Планета 26» із Черкаської школи №26.

 Підтримати дітей та подарувати свою творчість присутнім приєднались і кращі учасники самодіяльних художніх колективів підпорядкованих підрозділів Управління та творчі колективи Будинку культури, які на завершення Фестивалю влаштували для учасників та глядачів неймовірний концерт-подарунок.

Свято закінчилось урочистим врученням призів грамот та подяк, яке перетворилося на бурхливе море позитиву та щирих дитячих емоцій та усмішок.

За інформацією Черкаського МРВ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Січень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31