Юні «пожежники» з Червоної Слободи серед кращих в Україні

Понеділок, 16 квітня 2018 16:23

Віталій Дубовик, Євгеній Новіков та Софія Культенко з Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 отримали грамоти та грошові нагороди Управління ДСНС у Черкаській області. Учні інноваційної школи стали переможцями на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту в закритих приміщеннях.

Чемпіонат відбувся на базі  Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Участь в ньому взяли 20 команд з усієї України. Червонослобідські школярі виступали у складі збірної команди Черкаської області.

-        Вони вихованці Заслуженого вчителя України Івана Івановича Савченка, який нині на заслуженому відпочинку, але продовжує підтримувати своїх «юних пожежників», - розповідає директор школи Анатолій Самохотов. – Займаються цим видом спорту ще з 5 класу. Зараз діти у складі юнацької збірної команди Черкаської області з пожежно-рятувального спорту, яку тренує колишній випускник нашої школи Ігор Іванович Дубина.

Команда Черкаської області виборола четверте загальнокомандне місце поступившись одним пунктом команді з Волинської області, яка стала третьою. Відтак, 10-класник Віталій Дубовик здобув для своєї команди ІІ місце у змаганнях з підйому по штурмовій драбині, учень 7-го класу Євгеній Новіков - ІІІ місце в аналогічному виді. Учениця 8-го класу Софія Культенко стала наймолодшою учасницею серед дівчат. Першим після випробувань своїх «чемпіонів» привітав їхній наставник Іван Савченко.

Переможців нагороджували у школі, на урочистій лінійці. Грамоти та грошові винагороди дітям вручили Сергій Юрченко, начальник відділу реагування на надзвичайні ситуації підполковник служби цивільного захисту, та Ігор Дубина,тренер юнацької збірної команди Черкаської області з пожежно-рятувального спорту.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30