«Кіборги»: школярі аплодували і плакали

Четвер, 08 лютого 2018 11:14

Впродовж двох тижнів учні загальноосвітніх шкіл Черкаського району мали нагоду переглянути художній фільм «Кіборги», а також безпосередньо поспілкуватися з учасниками АТО. Така акція стала результатом співпраці Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату, відділу освіти Черкаської РДА та КП «Черкасиоблкіно».  

-         Фільм присвячений кожному загиблому і всім, хто залишився живим, їхнім родинам та волонтерам. «Кіборги» – це підтримка ідеї, надії в душах українців, а не пропаганда, - зауважує підполковник Олександр Шиш.

Стрічку вже подивилися учні шкіл Червонослобідського, Мошнівського куща, Руської Поляни. Сьогодні будуть в Худяках. На черзі Білозірська ОТГ.

Як зізналися у розмові з дітьми присутні на показах головний старшина запасу Олександр Тимошенко, молодший сержант запасу Євгеній Одновол, через реалістичність картинки важко дивитися фільм.

-         Просто дивитися як на художній твір не виходить. Хлопці занурюються у всі ті переживання. Для бійців, що повернулися з фронту, пройшло надто мало часу, - пояснює військовий психолог Валентина Чубенко-Савченко. - Власні розповіді героїв про те, що саме їх спонукало стати на захист Вітчизни та відповіді на питання глядачів створили особливу атмосферу урочистості моменту, патріотичного піднесення та єдності поколінь.

Філософських розмов у стрічці справді багато: про те, "за що любити Україну", про мотивацію на війні і терпимість. Після перегляду стрічки у Мошнах заступник військового комісара Черкаського ОМВК, підполковник, учасник бойових дій Олександр Шиш вручив матері Героя Максима Преснякова відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції». У Червоній Слободі з дітьми спілкувалася вдова загиблого капітана Євгенія Подолянчука – Марія Подолянчук.

На всіх показах зал стояв і аплодував під час завершальних титрів, а багато хто не стримував сліз.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29