Поговорили про важливе з підлітками

Середа, 27 грудня 2017 07:58

Конференція на тему «Здоровий спосіб життя», ініційована адміністрацією Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, відбулася нещодавно в Черкаській ЦРЛ.

Під час зустрічі, яка проходила у формі діалогу, учні 8-10 класів мали змогу поспілкуватися з представниками різних служб і отримати кваліфіковані та змістовні відповіді на свої питання. Зокрема, на запитання підлітків відповідали дільничний інспектор Черкаського районного відділу поліції Максим Сіренко, інспектор, старший лейтенант Черкаського міського відділу з питань пробації Юлія Радченко, начальник служби у справах дітей ЧРДА Людмила Северенчук, заступник головного лікаря з дитинства Тетяна Шутяєва, прокурор Черкаської державної районної прокуратури Альона Замотайло, директор Черкаського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Гончар, заступник начальника відділу, психолог Черкаського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Козієнко.

Учасники конференції говорили про шкоду від вживання алкоголю та наркотичних засобів, правопорушення, злочини та види покарання, психологічні аспекти здорового способу життя, ранню статеву активність та венеричні захворювання, а також про запобігання та профілактику захворюваності на ВІЛ-СНІД.

Підсумовуючи результати конференції Наталія Козієнко зазначила, що такі зустрічі сприяють адаптації дітей у суспільстві та є корисними для них, тому що підлітки можуть бути більш відвертими з чужими людьми, ніж зі вчителями та батьками.

Коваленко Валерія,

учениця 9-Б класу Червонослобідської ЗОШ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30