Продуктивний рік для шкіл Черкаського району

Вівторок, 26 грудня 2017 08:35

Лише впродовж липня-грудня відділу освіти РДА вдалося реалізувати закупівлю товарів та послуг, виконати капітальних ремонтів та реконструкцій на загальну суму понад 12 мільйонів гривень. Про це повідомила начальник відділу освіти Людмила Григорчук.

– Єдиний проект на загальну суму 1 мільйон 395 тисяч, який не вдалося реалізувати, – це капітальний ремонт каналізаційної системи та очисних споруд в Мошнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, – запевняє Людмила Василівна. – Аби ці кошти не повернулися до державного бюджету, ми домовилися з народним депутатом Владиславом Голубом, за сприяння якого вони й були спрямовані, про те, щоб їх перерозподілити на заміну вікон у школах на його окрузі. Виконані кошториси – на експертизі. А кошти надійдуть в наступному році. На ремонт каналізаційної системи в Мошнівській ЗОШ нині виготовляємо новий проект з урахуванням зауважень та пропозицій, які були висунуті до попереднього.

Крім того, цього тижня завершаться ремонтні роботи в Червонослобідській ЗОШ №2, де на початку вересня склалася аварійна ситуація.

– Проблеми виникли на двох об’єктах: котельні Дубіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та покрівлі в Леськівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. На жаль, до підрядника, який добросовісно здійснював ремонти кілька років поспіль на території району, цьогоріч маємо серйозні претензії. Відтак, роботи в Дубіївській ЗОШ виконані на 80 % – там підрядник встановив твердопаливний котел, провів оздоблювальні роботи, але затримав за договором кінцеві терміни виконання роботи, – пояснює пані Людмила. – Найбільш критична ситуація в Леськівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час ремонту покрівлі допущені серйозні прорахунки, які ледь не стали причиною аварійної ситуації в приміщенні школи. Нині ми вимагаємо від підрядника завершити те, що він розпочав. Всі претензії юридично оформлені, – якщо справа дійде до суду. Оплату за виконані роботи підприємець отримає лише по факту їх завершення.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31