Інновації в дії

Четвер, 12 жовтня 2017 11:43

Торік Червонослобідську ЗОШ I-III ступенів №1 відібрали для участі в обласній програмі «Інноваційні школи Черкащини». Відтоді у навчальному закладі розпочалися якісні перетворення.

Окрім матеріально­технічного оновлення та ремонту будівлі, у школі запроваджують передові методики викладання, а факультативи проводять відповідно до програм, розроблених вчителями­новаторами. У школі обладнали лінгафонний кабінет – сучасний мультимедійний комплекс, до якого входять чотирнадцять ноутбуків, мультимедійна дошка і проектор. Сьогодні з нетерпінням очікують, коли надійде робототехніка «LEGO». Вчитель інформатики Віктор Компанієць пройшов навчальні тренінги, відвідав обласні та всеукраїнські семінари­практикуми і готовий до роботи в інноваційному просторі.

– Та ключовою перевагою інноваційної школи стало створення моделі «Науково­дослідний інститут природознавства», яка передбачає впровадження ґрунтовного і всебічного вивчення хімії та біології, співпрацю з науковцями, працівниками медичної галузі, – розповідає директор Червонослобідської ЗОШ I­III ступенів №1 Анатолій Самохотов.

Так склалося, що протягом тривалого часу вихованці навчального закладу демонструють високі досягнення у вивченні предметів природничого напрямку.

– Серед наших учнів призери районних, обласних та всеукраїнських олімпіад, автори наукових робіт, відзначених на державному рівні, – пояснює Анатолій Самохотов. – Саме сильний кадровий потенціал Заслуженого вчителя України, вчителя біології Ірини Носаєвої, вчителя хімії Оксани Шупліної, вчителя географії Зої Тарасенко, вчителя фізики Сергія Тарапати та багатьох інших, та навчальні здобутки дітей стали вагомим аргументом на користь створення інституту природознавства. Його функціонування – це логічний та послідовний крок, здійснений у ході реалізації проекту інноваційної школи.

Сьогодні навчальний заклад співпрацює з УЦВІГ, програмою «GoCamp»  та задіяний у міжнародних проектах. Так, за ініціативи вчителів іноземних мов  Світлани Кузькіної, Людмили Гаврюшової та Оксани Катренко, під час функціонування літнього табору в рамках програми «GoCamp» у школі працював волонтер­науковець зі Стамбулу – Таha Hatha.

Окрім того, зараз біля шкільного приміщення завершується будівництво міні­футбольного поля зі штучним покриттям за сприяння Народного депутата України Сергія Рудика.

Представники обласної, районної та місцевої влади дбають про те, щоб наша школа розвивалася та удосконалювалася. Сьогодні повністю замінено вікна, здійснено капітальний ремонт фойє, триває спорудження паркану навколо шкільної території. Хочу висловити подяку всім представникам влади, які долучилися до цих заходів, та працівникам відділу освіти, які здійснюють супровід з впровадження інновацій в освітній процес нашого навчального закладу, – зазначив Анатолій Самохотов.

Артем Яковлєв

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Квітень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30