20 молодих спеціалістів поповнили когорту педагогів району

Четвер, 31 серпня 2017 10:31

Під час традиційної серпневої конференції освітян їм вручили трудові книжки та прийняли у велику педагогічну родину нашого краю. Урочистості відбулися в Червонослобідському будинку культури.

У фойє будинку культури гості та учасники конференції могли помилуватися виробами вихованців позашкільних закладів. «Україну» в барвах осені відтворили представники Будинку дитячої та юнацької творчості, а природні мотиви, уквітчані вишиваним чорнобривцем, - вихованці Станції юних натуралістів. Презентували свої здобутки та досягнення «котигорошківці», «змієнавти», туристи та юні фотокори Станції юних техніків.

-          Це буде не простий, але цікавий рік вчительської праці. Районна освіта сьогодні знову на порозі нових суттєвих змін та починань. Це, зокрема, міжнародне співробітництво, застосування прогресивних форм роботи в рамках Всеукраїнських проектів «Інтелект України» та «Майстерня сільських ініціатив», участь у міжнародних проектах, впровадження інноваційних технологій навчання в школі. Це лише зерна великого колосу. На часі реалізація ідеї нової української школи, закладеної в проекті освітянського закону. Виконання завдань щодо адміністрування та навчально-методичної роботи, при гарантованій академічній свободі, створить умови для реорганізації шкіл району в гімназії та ліцеї. Я вважаю, що кращі школи Черкаського району варті цього нового статусу, а вчителі, як мінімум, нагороди княгині Ольги, - зазначив у вітальному слові голова адміністрації Анатолій Яріш. - Хочу подякувати за допомогу відділу освіти, кожному вчителю та вихователю в Черкаському районі, сільським головам та виконавчим комітетам сільських рад, районній та обласній раді, народним депутатам, за спільну працю. Бажаю щастя і благополуччя, безмежного натхнення, затишку в кожній оселі, щоб успіхи ваших учнів радували вас.

Керівники району вручили трудові книжки двадцятьом молодими спеціалістам, які цьогоріч прийшли працювати в школи. До речі, відрадно, що понад половина педагогічної когорти району – це колишні учні загальноосвітніх шкіл. Вони повертаються, аби зробити школу кращою.

-         Від себе, депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради щиро вітаю вас з початком нового навчального року. Наше завдання -створити комфортні умови для вас, освітян, аби ви досягли тих результатів, на які очікує суспільство. Я хочу подякувати в першу чергу молодим людям, яким щойно вручили трудові книжки. Шановні молоді спеціалісти, ви обрали гідну дорогу. Це та професія, яка закладає фундамент формування особистості наших громадян. Дякую людям, які своє життя віддали освітянській галузі та своїм вихованцям.  Ми пам’ятаємо і першу вчительку, і класного керівника, і вчителів, які залишилися глибоко в серці кожного з нас на все життя. Хочу подякувати тим, кого вже немає поруч з нами. Пам'ять про них буде жити вічно в наших душах. А ще хочу подякувати великому освітянському колективу Черкаського району. Майже 1700 людей працюють в цій галузі. Вітаю вас зі святом, бажаю щастя, благополуччя та божого благословення.

 Почесними грамотами районної ради та районної адміністрації, грамотами Управління освіти Черкаської ОДА та пам’ятними медалями й грамотами райкому профспілки педагогічних працівників нагороджено кращих представників педагогічної галузі. З початком нового навчального року учасників серпневої конференції привітали сільський голова Микола Бас та голова райкома профспілки педагогічних працівників Черкаського району Людмила Рябчич. 

-         Користуючись нагодою, хочу подякувати керівництву району, сільським головам, депутатам усіх рівнів, усім спонсорам і меценатам, батьківським комітетам за ту підтримку, яку вони надають для створення належних умов навчання і виховання наших дітей, - зауважила в своїй доповіді начальник відділу освіти РДА Людмила Григорчук. - Реформою передбачено низку стимулів для особистого і професійного зростання педагогів із метою залучення до професії найкращих. Наша українська освіта буде успішна, якщо до неї прийде успішний педагог.

Про зміни не з чуток знає директор Червонослобідської ЗОШ №1 Анатолій Самохотов, адже ця школа стане першою в районі, де будуть впроваджені інноваційні форми навчання.

-         Інновації самі собою не виникають. Вони – результат наукових пошуків і передового педагогічного досвіду вчителів і колективу в цілому. Вчителі школи мають змінюватися разом із своїми учнями, - зауважив він у своїй доповіді. – Проаналізувавши здобутки та досягнення за останні роки, було вирішено створити на базі школи науково-дослідний інститут, де будуть задіяні учні з другого по одинадцятий класи. Програми та факультативи розроблені нашими педагогами. І вже за цими програмами наші учні почнуть працювати з 1 вересня. У рамках проекту в 2016 році відбулося оновлення комп’ютерної техніки, що в свою чергу дозволяє використовувати сучасні програми як для учнів, так і для педагогічних працівників. Важливим для учнів та вчителів стало придбання обладнання для облаштування кабінету робототехніки. Модель інноваційного розвитку школи було представлено на обласній виставці інноваційних пошуків освітян Черкащини. Разом з тим, школа оновлюється. Наразі зроблено ремонт в фойє, на завершальному етапі заміна вікон у шкільній їдальні та облаштування сучасного футбольного майданчика зі штучним покриттям, на якому,сподіваємося, виростуть спортсмени світового рівня. Щиро дякую керівникам району та села, відділу освіти, дружному колективу школи, батьківській громаді, які допомагають нам на шляху впровадження сучасних освітянських проектів.

Наталія Усенко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Серпень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31