Чемпіонат Черкаського району з футболу 2017 року: календар ігор

Четвер, 27 квітня 2017 14:01

І-коло

Перелік команд-учасниць Чемпіонату району з футболу 2017 року

1.       «Колос» с. Геронимівка

2.       с. Яснозір’я

3.       «Євраліс» с. Сагунівка -1

4.       «Нива» с. Степанки

5.       «Агростарт» с. Леськи

6.       «Рось» с. Тубільці

7.       «Маїс» с. Вергуни

 

І тур  30.04 (неділя)

с. Яснозір’я – «Маїс» с. Вергуни

«Євраліс» с. Сагунівка-1 – «Рось» с. Тубільці

«Нива» с. Степанки – «Агростарт» с. Леськи

«Колос» с. Геронимівка  – вихідний

 

ІI тур 07.05 (неділя)

«Рось» с. Тубільці - «Нива» с. Степанки

«Маїс» с. Вергуни - «Євраліс» с. Сагунівка-1

«Колос» с. Геронимівка  - с. Яснозір’я

«Агростарт» с. Леськи – вихідний

 

ІІІ тур 14.05 (неділя)

«Євраліс» с. Сагунівка-1- «Колос» с. Геронимівка

«Нива» с. Степанки - «Маїс» с. Вергуни

«Агростарт» с. Леськи - «Рось» с. Тубільці

 с. Яснозір’я – вихідний

 

ІV тур 21.05 (неділя)

«Маїс» с. Вергуни - «Агростарт» с. Леськи

«Колос» с. Геронимівка  - «Нива» с. Степанки

с. Яснозір’я - «Євраліс» с. Сагунівка-1

«Рось» с. Тубільці – вихідний

 

V тур 28.05 (неділя)

«Нива» с. Степанки - с. Яснозір’я

«Агростарт» с. Леськи - «Колос» с. Геронимівка

«Рось» с. Тубільці - «Маїс» с. Вергуни

«Євраліс» с. Сагунівка-1- вихідний

 

       04.06. – резервний день

VІ тур  11.06 (неділя)

«Колос» с. Геронимівка  - «Рось» с. Тубільці

с. Яснозір’я - «Агростарт» с. Леськи

«Євраліс» с. Сагунівка-1 - «Нива» с. Степанки

«Маїс» с. Вергуни - вихідний

 

VІІ тур 18.06 (неділя)

«Агростарт» с. Леськи - «Євраліс» с. Сагунівка-1

«Рось» с. Тубільці - с. Яснозір’я

«Маїс» с. Вергуни - «Колос» с. Геронимівка

«Нива» с. Степанки – вихідний

 

Початок ігор о 16.00 годині

Час початку гри може бути змінено за домовленістю двох команд.

 

ІІ-коло

 

 VІІІ тур  06.08 (неділя)

«Маїс» с. Вергуни - с. Яснозір’я

«Рось» с. Тубільці - «Євраліс» с. Сагунівка-1

«Агростарт» с. Леськи - «Нива» с. Степанки

«Колос» с. Геронимівка  – вихідний

 

ІХ  тур 13.08 (неділя)

«Нива» с. Степанки - «Рось» с. Тубільці 

«Євраліс» с. Сагунівка-1 - «Маїс» с. Вергуни

с. Яснозір’я - «Колос» с. Геронимівка

«Агростарт» с. Леськи – вихідний

 

Х тур 20.08 (неділя)

«Колос» с. Геронимівка  - «Євраліс» с. Сагунівка-1

«Маїс» с. Вергуни - «Нива» с. Степанки 

«Рось» с. Тубільці - «Агростарт» с. Леськи

с. Яснозір’я – вихідний

 

ХІ тур 27.08 (неділя)

«Агростарт» с. Леськи - «Маїс» с. Вергуни

«Нива» с. Степанки - «Колос» с. Геронимівка

«Євраліс» с. Сагунівка-1 - с. Яснозір’я

«Рось» с. Тубільці – вихідний

 

ХІІ тур 03.09 (неділя)

с. Яснозір’я - «Нива» с. Степанки

«Колос» с. Геронимівка  - «Агростарт» с. Леськи 

«Маїс» с. Вергуни - «Рось» с. Тубільці

«Євраліс» с. Сагунівка-1- вихідний

 

       10.09 – резервний день

 

ХІІІ тур  17.09 (неділя)

«Рось» с. Тубільці - «Колос» с. Геронимівка

«Агростарт» с. Леськи - с. Яснозір’я

«Нива» с. Степанки - «Євраліс» с. Сагунівка-1

«Маїс» с. Вергуни - вихідний

 

ХІV тур 24.09 (неділя)

«Євраліс» с. Сагунівка-1 - «Агростарт» с. Леськи

с. Яснозір’я - «Рось» с. Тубільці

«Колос» с. Геронимівка - «Маїс» с. Вергуни

«Нива» с. Степанки – вихідний

 

Початок ігор тури:

 VІІІ- ХІІ о 16.00 годині;

ХІІІ- ХІV о 15.00 годині.

 Час початку гри може бути змінено за домовленістю двох команд

 

Календар ігор Чемпіонату Черкаського району з футболу

2017 року ( перша ліга)

 

І-коло

Перелік команд-учасниць Чемпіонату району з футболу 2017 року

1. с.Худяки

2. «Темп» с.Хутори

3. с.Мошни

4. «Олімп» с.Руська Поляна

5. «Арсенал» с. Дубіївка

6. с. Хацьки

7. «Чайка – Євраліс» с.Сагунівка-2

8. ФК «Будище» с. Будище

9. «Темп» с. Руська Поляна

10. с. Білозір’я

11. «Дніпро» с. Свидівок

 

 ІХ тур 24.06 ( субота)

с. Хацьки - «Олімп» с.Руська Поляна

«Євраліс» с.Сагунівка-2 - с. Мошни

ФК «Будище» с. Будище - «Темп» с.Хутори

«Темп» с. Руська Поляна - с. Худяки

с. Білозір’я - «Дніпро» с. Свидівок

«Арсенал» с. Дубіївка – вихідний

 

01.07- резервний день.

 

Х тур 08.07 ( субота)

с.Худяки - с. Білозір’я

«Темп» с.Хутори - «Темп» с. Руська Поляна

с. Мошни - ФК «Будище» с. Будище

«Олімп» с.Руська Поляна – «Євраліс» с.Сагунівка-2

«Арсенал» с. Дубіївка - с. Хацьки

«Дніпро» с. Свидівок – вихідний

 

ХІ тур 15.07 ( субота)

«Євраліс» с.Сагунівка-2 - «Арсенал» с. Дубіївка

ФК «Будище» с. Будище - «Олімп» с.Руська Поляна

«Темп» с. Руська Поляна - с. Мошни

с. Білозір’я - «Темп» с.Хутори

«Дніпро» с. Свидівок - с.Худяки

 с. Хацьки – вихідний

 

Початок ігор о 16.00 годині.

Час початку гри може бути змінено за домовленістю двох команд

 

І тур  29.04 ( субота)

«Темп» с.Хутори - «Дніпро» с. Свидівок

с. Мошни – с. Білозір’я

«Олімп» с.Руська Поляна -  «Темп» с. Руська Поляна

«Арсенал» с. Дубіївка – ФК «Будище» с. Будище

с. Хацьки - «Чайка – Євраліс» с.Сагунівка-2

с. Худяки  – вихідний

 

ІI тур 06.05 (субота)

ФК «Будище» с. Будище - с. Хацьки

«Темп» с. Руська Поляна - «Арсенал» с. Дубіївка

с. Білозір’я - «Олімп» с.Руська Поляна

«Дніпро» с. Свидівок - с. Мошни

с. Худяки  - «Темп» с.Хутори

Євраліс» с.Сагунівка-2 – вихідний

 

ІІІ тур 13.05 ( субота)

с. Мошни - с. Худяки

«Олімп» с.Руська Поляна - «Дніпро» с. Свидівок

«Арсенал» с. Дубіївка - с. Білозір’я

с. Хацьки - «Темп» с. Руська Поляна

Євраліс» с.Сагунівка-2 - ФК «Будище» с. Будище

«Темп» с.Хутори – вихідний

 

ІV тур 20.05 (субота)

«Темп» с. Руська Поляна - Євраліс» с.Сагунівка-2

с. Білозір’я - с. Хацьки

«Дніпро» с. Свидівок - «Арсенал» с. Дубіївка

с. Худяки  - «Олімп» с.Руська Поляна

«Темп» с.Хутори - с. Мошни

ФК «Будище» с. Будище – вихідний

 

V тур 27.05 (субота)

«Олімп» с.Руська Поляна - «Темп» с.Хутори

«Арсенал» с. Дубіївка – с. Худяки

с. Хацьки - «Дніпро» с. Свидівок

«Євраліс» с.Сагунівка-2 – с. Білозір’я

ФК «Будище» с. Будище - «Темп» с. Руська Поляна

с. Мошни - вихідний

 

VІ тур  03.06 (субота)

с. Білозір’я - ФК «Будище» с. Будище

«Дніпро» с. Свидівок – «Євраліс» с.Сагунівка-2

с. Худяки  - с. Хацьки

«Темп» с.Хутори - «Арсенал» с. Дубіївка

с. Мошни - «Олімп» с.Руська Поляна

«Темп» с. Руська Поляна - вихідний

 

VІІ тур 10.06 ( субота)

«Арсенал» с. Дубіївка - с. Мошни

с. Хацьки - «Темп» с.Хутори

«Євраліс» с.Сагунівка-2 - с. Худяки

ФК «Будище» с. Будище - «Дніпро» с. Свидівок

«Темп» с. Руська Поляна - с. Білозір’я

«Олімп» с.Руська Поляна – вихідний

 

VІІІ тур 17.06 (субота)

«Дніпро» с. Свидівок - «Темп» с. Руська Поляна

с. Худяки - ФК «Будище» с. Будище

«Темп» с.Хутори - «Євраліс» с.Сагунівка-2

с. Мошни - с. Хацьки

«Олімп» с.Руська Поляна - «Арсенал» с. Дубіївка

с. Білозір’я -  вихідний

 

ІІ-коло

 

ХХ тур 30.09( субота)

«Олімп» с.Руська Поляна - с. Хацьки

с. Мошни - «Євраліс» с.Сагунівка-2

«Темп» с.Хутори - ФК «Будище» с. Будище

с. Худяки  - «Темп» с. Руська Поляна

«Дніпро» с. Свидівок - с. Білозір’я

«Арсенал» с. Дубіївка – вихідний

 

      07.10 - резервний день.

 

ХХІ тур 14.10 ( субота)

с. Білозір’я - с.Худяки 

«Темп» с. Руська Поляна - «Темп» с.Хутори

ФК «Будище» с. Будище - с. Мошни

«Євраліс» с.Сагунівка-2 - «Олімп» с.Руська Поляна

с. Хацьки - «Арсенал» с. Дубіївка

«Дніпро» с. Свидівок – вихідний

 

ХХІІ тур 21.10( субота)

«Арсенал» с. Дубіївка - «Євраліс» с.Сагунівка-2

«Олімп» с.Руська Поляна - ФК «Будище» с. Будище

с. Мошни - «Темп» с. Руська Поляна

«Темп» с.Хутори - с. Білозір’я

с.Худяки - «Дніпро» с. Свидівок

с. Хацьки – вихідний

 

Початок ігор тури:

ХІІ-ХVIIIо 16.00 годині;

ХІХ-ХХІІ о 15.00 годині.

Час початку гри може бути змінено за домовленістю двох команд

 

ХІІ тур  05.08 ( субота)

«Дніпро» с. Свидівок - «Темп» с.Хутори

с. Білозір’я - с. Мошни

«Темп» с. Руська Поляна - «Олімп» с.Руська Поляна 

ФК «Будище» с. Будище - «Арсенал» с. Дубіївка

Євраліс» с.Сагунівка-2 - с. Хацьки - «Чайка 

 с. Худяки  – вихідний

 

ХІІI тур 12.08 (субота)

с. Хацьки - ФК «Будище» с. Будище

«Арсенал» с. Дубіївка - «Темп» с. Руська Поляна

«Олімп» с.Руська Поляна -  с. Білозір’я

с. Мошни - «Дніпро» с. Свидівок 

«Темп» с.Хутори - с. Худяки  

Євраліс» с.Сагунівка-2 – вихідний

 

ХІV тур 19.08 ( субота)

с. Худяки  - с. Мошни 

«Дніпро» с. Свидівок - «Олімп» с.Руська Поляна

с. Білозір’я - «Арсенал» с. Дубіївка

«Темп» с. Руська Поляна - с. Хацьки

ФК «Будище» с. Будище - Євраліс» с.Сагунівка-2

 «Темп» с.Хутори – вихідний

 

ХV тур 26.08 (субота)

Євраліс» с.Сагунівка-2 - «Темп» с. Руська Поляна

с. Хацьки - с. Білозір’я

«Арсенал» с. Дубіївка - «Дніпро» с. Свидівок

«Олімп» с.Руська Поляна - с. Худяки

с. Мошни - «Темп» с.Хутори

ФК «Будище» с. Будище – вихідний

 

ХVІ тур 02.09 (субота)

«Темп» с.Хутори - «Олімп» с.Руська Поляна

с. Худяки - «Арсенал» с. Дубіївка

«Дніпро» с. Свидівок - с. Хацьки

с. Білозір’я - «Євраліс» с.Сагунівка-2

«Темп» с. Руська Поляна - ФК «Будище» с. Будище

с. Мошни - вихідний

 

ХVІІ тур  09.09 (субота)

ФК «Будище» с. Будище - с. Білозір’я

«Євраліс» с.Сагунівка-2 - «Дніпро» с. Свидівок

с. Хацьки - с. Худяки

«Арсенал» с. Дубіївка - «Темп» с.Хутори

«Олімп» с.Руська Поляна - с. Мошни

«Темп» с. Руська Поляна - вихідний

 

ХVІІІ тур 16.09 ( субота)

с. Мошни - «Арсенал» с. Дубіївка

«Темп» с.Хутори - с. Хацьки -

с. Худяки - «Євраліс» с.Сагунівка-2

«Дніпро» с. Свидівок - ФК «Будище» с. Будище

с. Білозір’я - «Темп» с. Руська Поляна

«Олімп» с.Руська Поляна – вихідний

 

ХІХ тур 23.09 (субота)

«Темп» с. Руська Поляна - «Дніпро» с. Свидівок

ФК «Будище» с. Будище - с. Худяки

«Євраліс» с.Сагунівка-2 - «Темп» с.Хутори

с. Хацьки - с. Мошни

«Арсенал» с. Дубіївка - «Олімп» с.Руська Поляна

с. Білозір’я -  вихідний

За інформацією Федерації футболу Черкаського району

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30