Як швидко летять шкільні роки!

Понеділок, 12 грудня 2016 12:14

В школі так багато цікавого. Про все хочеться дізнатися, у всьому взяти участь.

Мені дуже подобається готувати цікавинки на уроки та брати участь у шкільних святах. У нашій школі діє дуже багато гуртків, але я відвідую гуртки ЧРБДЮТ «Юні етнографи», «Друзі природи», керівником яких є Гаврилюк Ганна та вокально-фольклорний ансамбль «Тубіляночка» (кер. Однорог Ганна, Грицик Ганна). Ще з 5 класу, відвідуючи туристсько-краєзнавчий гурток, я захопилася краєзнавством: шукала в літературі та в Інтернеті матеріали про наш край, брала участь у районній вікторині «В серці України» і посіла 3-тє місце.

Я й досі займаюся дослідженнями та збиранням матеріалів на різні теми, а мої керівники Ганна Дмитрівна та Ганна Григорівна дають нові завдання, допомагають в систематизації та оформленні зібраних мною матеріалів, і це мені дуже подобається та допомагає удосконалюватися. Так, з їхньою допомогою я підготувала невеликі книжечки про моє рідне село Хрещатик, про ферму страусів «Хрещатик-Агро», про бджолярство в нашому селі, а ще, про зимові та весняні свята, обряди та звичаї цих пір року. Ці книжечки на гуртку ми виготовили для нашої шкільної бібліотеки, світлиці, кабінету гурткової роботи. Ними постійно послуговуються вчителі та учні.

На конкурси від районного відділу освіти «Ліга старшокласників» цього року я підготувала проекти «Квіти біля школи», «Народні та сімейні звичаї та обряди» і «Фермерське господарство Хрещатик-Агро». А ще я взяла участь у Всеукраїнських конкурсах «Галерея кімнатних рослин» та «Енергія і середовище».

А як не написати про наш ансамбль «Тубіляночка»! Адже репетиції під керівництвом Ганни Сергіївни та Ганни Григорівни та концерти в школі, селі, районі – це такий емоційний підйом! Скільки вони додають енергії та бажання навчитися співати й творити дійства так, щоб подобалося людям.

Наразі ми готуємося до Обласного фестивалю колядок та щедрівок, а ще наближаються зимові свята, в яких я обов’язково буду брати участь.

Швидко летить час… Ще 1,5 роки, і я закінчу школу, та впевнена, що мої керівники дають мені поштовх у самостійне життя, допомагають визначитися, ким я стану в майбутньому, дають змогу отримати не лише задоволення від участі в роботі гуртків, а й знання, які мені знадобляться в житті. А ще я хочу підтвердити, що робота в гуртках не зашкодить вашому рівню знань, а навпаки, підвищить його, дозволить планувати свій час так, щоб встигати якомога більше.

Анна КРАВЧЕНКО, вихованка ЧРБДЮТ,

 учениця 10 класу Тубільцівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)