Призовники із Білозір’я, Вергунів, Лесьок не розуміють тих, хто ховається від військової служби

Середа, 18 травня 2016 11:18

На жаль, таких зараз більшість. З тисячі повідомлених і оповіщених юнаків віком від 20 до 27 років, що підлягають призову, до Черкаського міськрайонного військкомату з’явилося аж 31 особа.

Це хлопці з Мошен, Руської Поляни, Сагунівки, Свидівка, Яснозір’я, Білозір’я, Вергунів, Лесьок,. З Будища, Дубіївки, Степанок, Тубільців та Хацьок прийшли лише по одній особі. Решта населених пунктів Черкаського району мають прогалину в цій справі, адже жодного представника сильної статі до військкомату не з’явилося.

Ті, хто прибули без зволікань за повісткою Черкаського міськрайонного військового комісаріату про призову на строкову службу, не розуміють тих, хто від неї ховаються.

Що є причиною такого ставлення до повістки про виклик до військкомату, ми запитали у заступника військового комісара підполковника Олександра Шиша.

-         Більше безвідповідальність, бо тільки організована та впевнена в собі людина охоче, не роздумуючи, пройде бойовий вишкіл і готова буде захистити свою домівку, родину, країну без вагань, - коментує він. – І не варто спихати на інформацію, що молодих хлопців одразу відправляють в зону АТО. Непідготованих, недосвідчених солдатів воювати нікуди ненаправляємо. Призовники проходять службу в різних військових частинах, але не в зоні проведення антитерористичної операції. Наразі 31 особа, що з’явилася до військкомату, проходить медогляд, а ми чекаємо ще хоча б такої кількості призовників, адже ця цифра не показник виконання задачі держави по призову на строкову службу. це ніщо

З контрактною службою справи йдуть інакше. Охочих служити країні за контрактом у військкоматі назбиралося вже понад сотню осіб.

-         Хотілось би, щоб молодь нарешті навчилася брати на себе відповідальність, не боялася обов’язків і зобов’язань. У такій ситуації, як ми зараз, коли у державі фактично йде війна, влада дуже переймається забезпеченням військовослужбовців комфортними умовами проходження служби та соціальними гарантіями для військовослужбовців. Лише грошове забезпечення рядових контрактників нині становить понад 7 тис. грн, не кажучи вже про все інше, - зауважує Олександр Олександрович.

17 травня перша сотня черкаських призовників вирушила до навчальних центрів.

Юлія Савченко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)