За результатами регіонального конкурсу екскурсоводів закладів освіти «Край, в якому я живу», вихованка туристсько-краєзнавчого гуртка «Всюдихід» Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валерія Гуля у числі переможців презентуватиме шкільний музей та рідне село Мошни на всеукраїнському етапі. Про це повідомляють у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Юні екскурсоводи Черкащини демонстрували свою майстерність у проведенні екскурсій музеєм свого навчального закладу, розповідали про наявні колекції цінних експонатів, знайомили з історією створення музеїв та презентували біографії відомих особистостей свого регіону, іменами яких названі музеї на базі обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді.

До цього вони надсилали друковані варіанти робіт за напрямками діяльності музеїв: «Військово-історичні», «Історичні» (широкого змісту) та «Природничі, галузеві, технічні» для участі в заочному турі.

Валерія Гуля, вихованка туристсько-краєзнавчого гуртка «Всюдихід» Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ст. представила екскурсію «Історія – це пам’ять нації!», де поєднала розповідь про старовинні пам’ятки Мошен та інтерактивні форми роботи із залом, зацікавивши присутніх складанням пазлів відомих історичних об’єктів Мошен.

Окрім Валерії Гулі, серед переможців Анастасія Буграк та Марія Дубина вихованки гуртка «Знавці історії школи» Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, Марія Савоста, вихованка гуртка «Берегиня» Степанівської ЗОШ І-ІІ ст. Драбівської районної ради. Учениці презентуватимуть шкільні музеї на Всеукраїнському турі конкурсу.

Опубліковано в Освіта

Календар

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29