Торік у грудні визначили трьох переможців, проєкти яких по поліпшенню сільської інфраструктури та роздільного збору сміття будуть реалізовані коштом громадського бюджету.

З 25 листопада по 9 грудня 2019 року жителі Степанківської громади шляхом голосування обирали кращий проєкт для реалізації коштом громадського бюджету.

Відтак перемогу отримали три проєкти:

- «Сортуємо сміття зараз – врятуємо довкілля наших нащадків» (автор Світлана Іванівна Шпак, вартість проєкту 45 тис. грн);

- «Облаштування зупинки громадського транспорту в центрі села Степанки» (автор Світлана Іванівна Нечаєнко, вартість проєкту 28 тис. грн);

- «Куточок старожитностей місцевої громади» (автор Павло Якимович Брижатий, вартість проєкту 22 тис. грн).

Роботи з реалізації проєктів у 2020 році розпочнуться щойно дозволять погодні умови.

До речі, нині в громаді триває прийом заявок на участь в Координаційній раді з питань громадського бюджету. Її склад цьогоріч оновлюють. Охочі жителі Степанок, Хацьок та Бузукова можуть подавати заявки.

Опубліковано в Новини громад

Учні закладів загальної середньої освіти Степанківської ОТГ, які стали переможцями олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, творчих конкурсів, спортивних змагань отримують стипендії та одноразові грошові премії.

Одноразові грошові винагороди отримують і педагоги, які здійснювали підготовку учнів та випускниця, нагороджена срібною медаллю за досягнення в навчанні. На виплату стипендій, премій та грошових винагород з місцевого бюджету ОТГ торік витратили понад 19 тисяч гривень.

Опубліковано в Освіта

Торік учасники АТО, члени їхніх сімей, тяжкохворі, а також родини, що потрапили у складні життєві обставини, у рамках Програми «Соціальний захист та допомога» та «Програми соціальної і фінансової підтримки учасників АТО та членів їх сімей» з бюджету Степанківської ОТГ отримали 252200 грн, що на 42 тис. грн більше ніж у 2018 році. Про це "Сільським обріям"повідомили у Степанківській сільській раді. 

Опубліковано в Новини громад

Одинадцять дівчат із Руської Поляни та Геронимівки боротимуться за звання першої красуні в об’єднаній громаді. Конкурс краси «MІSS MEADOW» планують провести напередодні 8 березня.

З 14 лютого на Фейсбук-сторінці КЗ «Центр культури та дозвілля Руськополянської сільської ради» триває on-line-голосування за учасниць.

Опубліковано в Культура

Календар

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29