Днями у Мошнах, в родині волонтерів Константинових, побували гості з фронту. Вони завітали забрати на Схід відремонтовану волонтерами військову автівку «Урал».

Як вже писали «Сільські обрії», близько 9 місяців тому волонтер Григорій Константинов привіз із передової вщент розбитий «Урал». Спільнокоштом машину відремонтували, і вже в квітні вона була готова виїхати назад.

– Але хлопці 72 окремої механізованої бригади, яким належала спецтехніка, пішли на ротацію. І гнати автівку на передову на той час не було сенсу, – розповіла дружина Григорія Константинова Леся. – Але поки «Урал» стояв у нас, вирішили його ще модернізувати. Наприклад, чоловік подивився, що на дах машини важко вилізти, і зробив мобільну драбину.

Загалом ремонт машини обійшовся більш, ніж у 30 тис. грн. Їй ще поміняли колеса і переробили будку. Тепер вона герметизована й утеплена, має відділення для перевозки хліба. У цій будці тепер можна навіть спати.

Волонтери хвилювались, аби «Урал» доїхав до місця призначення без проблем.

– Хлопці вже відзвонились нам двічі. Говорять, що модернізована військова автівка стала «бригадною» і вже виконує завдання. Ії «кидають» тепер по всій лінії фронту, – розповідає пані Леся.

Волонтери мошнівського куща не пропустили нагоди передати бійцям гостинців та необхідні речі. «Урал» пішов завантажений харчами: картоплею, м’ясом, медом, тушонкою. Загалом «гуманітарки» зібрали з півтонни.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Липень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31