На базі гімназії № 9 ім. О.М.Луценка втретє відбувся Черкаський регіональний фестиваль із робототехніки. Вперше учасниками заходу стали вихованці інноваційної школи Черкаського району – команда «Robot X» Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

З різних куточків Черкащини понад 20 команд змагались за можливість презентувати регіон на Всеукраїнському чемпіонаті.

-                    Загалом було визначено п’ять конкурсних номінацій «FIRST LEGO League», «FIRST LEGO League Junior», «Сумо. Дистанційне», «Сумо. Автономне» та «Слалом». Участь у фестивалі взяли понад 300 дітей з різних регіонів Черкащини. Наші діти горді були вже тим, що єдині представляли Черкаський район, - розповідає директор школи Анатолій Самохотов.

Роботи, створені дітьми, виконували найрізноманітніші функції. Необхідне обладнання для їх створення червонослобідські школярі отримали у рамках проекту «Інноваційні школи Черкащини».

Учасники виконували цікаві складні завдання: демонстрували проекти, в яких за допомогою інноваційних технологій вирішувалась проблема збереження водних ресурсів краю. За словами тренера команди – учителя інформатики Віктора Компанійця, - участь у подібному заході дала потужний стимул для його вихованців навчатися та рухатися далі.

-                    Це багаторічна праця, і щоб отримати призове місце на фестивалі, треба вивчити багато матеріалів і бути добре обізнаним у цій темі, - сказав він. – Команда проявила справжню згуртованість, компетентність, вміння керувати робототехнікою. Звісно, нам є до чого прагнути.

Учнів Червонослобідської школи привітали з вдалим стартом очільник району Анатолій Яріш, начальник відділу освіти ЧРДА Людмила Григорчук, завідувач районного методичного кабінету Вікторія Церковна, директор школи Анатолій Самохотов.

Нагадаємо, минулого року в обласному центрі відкрили перший в Україні Навчально-тренінговий центр STEM-освіти. Тут освітян із усієї області навчають новацій, зокрема й робототехніки. Черкаська область стала першою в Україні, що має мережу шкіл, де впроваджують STEM-освіту та навчають за програмою LEGO Education.

 

Опубліковано в Освіта

Календар

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28