Минулого тижня в дошкільному закладі «Яблунька», що в Худяках,  відбулося свято «Колядуємо! Щедруємо! Радіємо! Святкуємо!».  Його разом із вихованцями старшої групи підготувала музичний керівник закладу Надія Огурцова.  

-         Ми традиційно починаємо наш щорічний новорічно-різдвяний цикл в грудні на Андрія і закінчуємо в лютому на Стрітення тематичним заходом «Зиму проводжаємо - весну зустрічаємо».  Діти люблять свята  і готуються до них із задоволенням, - розповіла завідувач ДНЗ Лариса Короп. – Так і цього разу співали щедрівки та колядки й водили «Козу».  Діти старшої групи прагнули поділитися зі своїми молодшими друзями радісною звісткою: Христос прийшов на землю, щоб допомогти здолати зло. 

Опубліковано в Освіта

Минулого тижня у Геронимівці відбувся зимовий Кубок ДЮСШ «Мрія» та КСК «Сван» з кінного спорту. Змагались учасники в закритому приміщенні манежу на двох маршрутах в подоланні перешкод.

За результатами змагань трійку кращих визначали на кожному маршруті. Відтак,  на маршруті №1 з перешкодами висотою 100 см призові місця розподілили так: І місце – Єлизавета Нечитайло та кінь Апрель; ІІ місце – Михайло Карп та кінь Лотта; ІІІ місце – Олег Таран і  кінь Помпей. На маршруті № 2  з перешкодами висотою 70 см переможцями стали: І місце – Юрій Вєтров з конем Апрель; ІІ місце – Єлизавета Нечитайло та кінь Малиш; ІІІ місце – Дарина Іващенко та кінь Гастролер.

Нагороджували переможців президент Черкаського обласного осередку Федерації кінного спорту України Андрій Пономарьов, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської РДА Сергій Бовт та директор Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» Анатолій Жила.

Підготували спортсменів тренер-викладач ДЮСШ «Мрія» Ірина Пономарьова та старший тренер збірної команди Черкаської області з кінного спорту Андрій Пономарьов.

За інформацією ДЮСШ «Мрія»

Опубліковано в Спорт

Основні напрямки національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Черкаському районі впродовж 2018 року обговорили учасники координаційної ради. До заходів залучать військовиків частини 3061 Національної гвардії України.

У ході обговорення до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту свої пропозиції надали представники освіти, культури, позашкілля та представники громадських організацій. Для хлопців та дівчат навчальних закладів району підготували комплекс військово-туристично-просвітницьких заходів, які передбачають таборування, екскурсії історичними місцями Черкащини, військовий вишкіл та «мозковий штурм», кінцевим результатом якого має бути виховання лідера.

-         Крім того, є нагальна потреба провести конференцію для керівників новоутворених ОТГ, де розглянути питання національно-патріотичного виховання в руслі децентралізаційних процесів, - озвучив пропозицію керівник турклубу «Альта» Анатолій Журило. – Адже об’єднані громади відтепер розпочинають працювати окремо, трансформуються всі системи взаємовідносин, відповідно під питанням стає функціонування тих гуртів, які працювали в єдиному руслі району. Потрібно спільно визначити напрямки роботи, її координування, аби продовжити розвивати напрацьоване.

 

Опубліковано в Політика

Продукти харчування, засоби гігієни, теплі речі та вітання від жителів Черкаського району та міста Черкаси військовим восьми підрозділів нещодавно передав волонтер Григорій Константинов.

- Загалом до благодійної акції долучилися жителі Сагунівки, Лозівка, Будища, Мошен, Яснозір’я, Мошен, Байбуз, - повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Леся Константинова. - Вдячні за постійну підтримку учням та педагогічному колективу Будищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, директору Круть Наталії, заступнику директора з виховної роботи Лазаренко Марині, Мавренковій Юлії. Жителі с.Байбузи зібрали та передали на пальне 296 грн. Вихованці та керівники дитячих громадських організацій турклуб «Альта» (керівник Анатолій Журило), «Котигорошко» (керівнику Інна Воронова)  передали домашню консервацію, обереги, листи і малюнки від дітей.  Сільський голова Ірина Бодяненко як завжди порадувала бійців домашніми смаколиками. Вдячні голові села Сагунівка Ірині Бодяненко за смачну випічку. Завдяки фінансовій допомозі голови районної ради Олексія Собка, ми змогли придбати колеса на автомобіль волонтерів.   Дякуємо громаді села Мошни, яка зібрала 1260 грн, що були витрачені на пальне. Вдячні мошнівчанам - Олегу Мархалевичу, настоятелю Спасо-Преображенського храму села Мошни за моральну та матеріальну підтримку бійців на передовій. Особлива вдячність приватному підприємцю с. Мошни Миколі Паничу за смачні копчені м’ясні вироби. Вікторія Дудник, директор СТОВ «Мошнівська МТС» надала 20 літрів пального. Ми від своєї сім’ї передали хлопцям 10 кг прального порошку та залили у волонтерський "бус" решту пального. Окрема подяка волонтерській команді та підприємцям міста Черкаси, а також комісару Черкаського об’єднаного військового комісаріату Євгенію Курбету за підтримку та сприяння в організації поїздки.

(Детальніше імена всіх благодійників на сторінці у Фейсбук Лесі Константинової)

 

Опубліковано в Новини громад

Саме такою щедрівкою вітали жителів села Сагунівка майбутні випускники 2017 року.

Юні хлопці та дівчата завітали майже у кожен дім, віншували господарів щедрими побажаннями вдалого року. Вдячні господарі обдаровували їх смаколиками. Щедрувальники дарували всім гарний настрій та новорічне диво. Удосвіта хлопці завітали до найближчих родичів та сусідів та засіяли їхні будинки зернами пшениці та жита, аби новий рік був вдалим та багатим.

   Ярослава Горянська 

Опубліковано в Культура

Календар

« Січень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31