Четвер, 11 січня 2018 17:02

Перукаря замовляли?

Психологічні, юридичні, інформаційні, перукарські послуги одинокі непрацездатні жителі населених пунктів у Черкаському районі отримують від мультидисциплінарної команди Терцентру. Мобільна група виїздить на місце за заявкою.

-         Торік таких заявок від жителів району надійшло 28. Наша мультидисциплінарна команда загалом надала їм 67 послуг, - розповідає директор Територіального центру соціального обслуговування Валерій Вишиваний. - Відповідно мобільна група на місці надала їм комплекс послуг, яких вони потребували. Діяльність мультидисциплінарної команди ставить прицільні завдання щодо належного функціонування механізму надання соціальних послуг особам, які потребують стороннього догляду.

Згідно договору соціальні послуги мультидисциплінарна команда надає безкоштовно.

 

Опубліковано в Новини громад

У центрі Білозіря в парковій зоні неподалік від сільської ради виросло "сонячне дерево", від якого можна заряджати ґаджети просто на вулиці.

П’ять гігантських батарей працюють на сонячній енергії. За хорошої погоди потужності приладу вистачить на цілий день. У дереві є вісім перехідників, які підходять до усіх телефонів.

-         Сонячні панелі збирають енергію сонця і перетворюють їїї в електричну й акумулюють. Для чого все це зробили? Для того, щоб жителі громади, а також наші гості мали змогу підзарядити свої гаджети. Адже ситуація, коли телефон «сів» і людина залишилась без необхідного зв’язку далеко від домашньої розетки, трапляється з кожним. Така практика є в багатьох містах Європи. Наш проект – це, в першу чергу, просвітницька акція про раціональність використання відновлювальних джерел енергії, - кажуть в Білозірській ОТГ.

«Посадили» сонячне дерево державним коштом за сприяння Сергія Рудика. Нардепу дуже сподобався просвітницький енергопроект об’єднаної громади.

 

 

Опубліковано в Новини громад

29 слухачів Університету ІІІ віку торік отримали сертифікати випускників. Вони закінчили курс навчання на факультетах «Краєзнавства та мистецтв» у Мошнах та «Інформаційний» й «Прикладного мистецтва» у Байбузах.

-         Нинішнього академічного року будуть діяти два нові факультети: «Гармонійного розвитку» у Яснозір’ї та «Здорового способу життя» у Мошнах. Прийом документів вже розпочато і нинішні випускники можуть стати слухачами нових факультетів та продовжувати навчання, - розповідає директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) жителям Черкаського району Валерій Вишиваний. – загалом навчальна програма будується з урахуванням бажань та інтересів слухачів. Курс навчання – 72 години. По закінченню випускники отримують дипломи, встановленого Мінсоцполітики зразка.

Нагадаємо, метою Університету ІІІ віку, який створений при відділенні денного перебування в Терцентрі, є адаптація людей старшого віку Черкаського району до сучасного життя в суспільстві, підтримка фізичного та інтелектуального здоров’я, сприяння зайнятості та об’єднанню, розширення світогляду, підвищення якості життя людей похилого віку, організація діяльності, що створює умови для спілкування, самореалізації та активної участі в житті громади. Заняття зі студентами проводять працівники Терцентру та викладачі-волонтери. Загалом торік в Черкаському районі  функціонувало три факультети Університету III  - «Інформаційний», «Прикладного мистецтва», «Краєзнавства та мистецтв». У Свидівку відкрили клуб за інтересами «Промінь надії».

-         Завдяки директорці місцевого музею, ентузіасту своєї справи Ганні Грицик ми вже маємо два випуски на факультеті «Краєзнавства та мистецтв» у Мошнах, - розповідає фахівець Терцентру Олена Диченко. – Також досить успішно стартувало навчання на факультеті «Гармонійного розвитку» в Яснозір’ї.

Наталія Усенко

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Січень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31