Минулого тижня відбувся Всеукраїнський ярмарок вакансій в рамках проекту «Живи і працюй в Україні». Безробітні Черкаського району та міста Черкаси могли ознайомитися із вакансіями, актуальними в гіпермаркеті «Епіцентр К», та отримати інформацію про послуги служби зайнятості.

-         Обласна служба зайнятості має багаторічний досвід співпраці з роботодавцем, впродовж якої за сприяння центру зайнятості укомплектовано 130 вакансій, - відзначив директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко. - Цьогоріч від роботодавця надійшло до укомплектування 39 актуальних вакансій. На цей час в обласній базі даних заявлено сім актуальних вакансій.  

Майже 120 осіб з числа безробітних, які стоять на обліку в Черкаському районному центрі зайнятості, пройшли співбесіду із роботодавцями, заповнили анкети та ознайомилися із специфікою роботи.

-         Впродовж останніх двох років на ТОВ «Епіцентр К» тільки Черкаським районним центром зайнятості направлено на співбесіду 53 особи. Третина з них працевлаштовано на постійну роботу. Як свідчить практика, нині гіпермаркет «Епіцентр К» є потужним роботодавцем та реальною альтернативою сумнівним закордонним заробіткам, оскільки славиться своєю прогресивністю, перспективністю, можливістю кар`єрного зростання  та гідною оплатою праці для шукаючих роботу жителів Черкаського району, - зауважив присутній на акції заступник голови адміністрації Петро Коренюк.

Під час ярмарку всі бажаючі також могли проконсультуватися з фахівцями Черкаських обласного, міського та районних центрів зайнятості щодо питань працевлаштування, навчання за сприяння служби зайнятості, стажування безпосередньо на робочому місці.

-         Це найбільш ефективний спосіб презентації вакансій роботодавцем і водночас пошук роботи для безробітних, - зауважує директор РЦЗ Олександр Гриценко. – Пошукачі отримали більше інформації для працевлаштування, оскільки безпосередньо ознайомилися з умовами роботи, посадовими обов’язками, а також поспілкувалися з працівниками підприємства.

Опубліковано в Новини громад

Через негоду, що пройшла територією Черкаської області ввечері та вночі 10 грудня було пошкоджено понад 100 ліній електропередач 10 кВ по всій області.   На ранок 11 грудня у Черкаському районі залишились тимчасово знеструмленими  Хутори, Свидівок та Софіївка.

План ліквідації наслідків негоди розробили у ході термінового засідання районної комісії ТЕБ та НС, яку провів заступник голови адміністрації Петро Коренюк.

Для усунення пошкоджень в електромережах працюють аварійні бригади Черкаського РЕМу.

-         Найпроблемніша ситуація по Хуторах – майже півтисячі осіб знаходяться без теплопостачання. Нині відновлювальні роботи там проводить аварійна бригада Черкаського РЕМу. О 12 годині вони звітують про результати, відповідно до яких будемо ухвалювати подальші рішення, зокрема, чи залучати альтернативні джерела електропостачання. Для цього маємо генератор, аби запустити котельню. Наразі підраховуємо орієнтовну вартість паливо-мастильних матеріалів для генератора. Якщо електропостачання відновлять планово – значить питання знімаємо, - зауважив у ході засідання начальник Черкаського міськрайонного відділу управління ДСНС в Черкаській області Андрій Хижняк.

Проїзд по автошляхах державного та місцевого значення забезпечено. Вночі на розчищені автодоріг працювали служби Черкаської ДЕД та Черкаський райавтодор. На Канівському та Смілянському  напрямках з переметів діставали автомобілі.

-         Інформацію про перебої з електропостачанням чи перемети на автошляхах терміново надавати черговому райдержадміністрації за номером 64-07-70 або черговому управління ДСНС. Окрім того, керівники громад мають передбачити резерв паливо-мастильних матеріалів для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого характеру, - зауважив заступник голови адміністрації Петро Коренюк.

Рішенням комісії наразі триває збір інформації з сільських рад, сільгосп- та промислових підприємств Черкаського району про наявні джерела альтернативної енергії.

На наступне позачергове засідання члени комісії районної ТЕБ та НС зберуться о 15.00.  

Опубліковано в Надзвичайні події

У поліклініці районної лікарні села Мошни відкрили сучасний сучасний кабінет із цифровим рентген-обладнанням.

Сьогодні в зоні обслуговування районної лікарні  майже 18 тисяч осіб.

Ефективна робота рентгенівського кабінету забезпечується за рахунок автоматизованості робочих місць лікаря-рентгенолога та лаборанта. Апарат дає змогу швидко отримувати зображення, виконувати цифрову обробку і деталізацію дрібних анатомічних структур.

− Тепер наші пацієнти зможуть пройти якісне та безпечне обстеження всього за декілька хвилин, − зазначає лікар-рентгенолог Руслан Бербет.

Пацієнт отримує плівку, яку не потрібно проявляти, її роздруковують прямо в кабінеті на принтері для термічних знімків. Діагностичну інформацію можна пересилати на комп’ютер лікаря і вона зберігатиметься в базі даних. Дослідження можна також використовувати для порівняння пацієнта в динаміці.

На відкриття рентген-кабінету завітали представники районної та сільської влади, депутати районної ради.

Гості не лише ознайомилися із можливостями нового обладнання, а й оцінили його у дії. Першим пацієнтом став сільський голова села Мошни Богдан Шкарбута, який пройшов флюорографічне обстеження та отримав роздрукований на комп’ютері знімок.

-         Хочу подякувати керівникам району, сільським головам, спонсорам за співпрацю в модернізації та осучаснення медичного обладнання, яке стане запорукою в покращені обстеження мешканців Мошнівського куща, - зауважила головний лікар Любов Іващенко.

Нагадаємо, сучасний рентгенапарат для районної лікарні села Мошни придбали придбали за кошти районного бюджету. Витратили на це 1,7 мільйона гривень. Ще близько 300 тисяч знадобилося для обладнання кабінету, який наразі відповідає усім експлуатаційним вимогам високовартісного обладнання.

Артем Яковлєв

Опубліковано в Медицина

ІV міжобласний благодійний фестиваль-конкурс дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва «Візерунки на Росі» відбувся в Корсунь-Шевченківському.

Черкаський район представили вихованці танцювальних колективів Черкаського районного будинку дитячої та юнацької творчості. В змаганнях з хореографічної майстерності наші танцюристи стали призерами конкурсу в кількох номінаціях. Танцювальний колектив «Івлія» – І місце в номінації «сучасна хореографія»  та ІІ місце в номінації «танці народів світу», а також нагороджені грамотою «за кращий сценічний костюм». «Стиль» – І місце в номінації «сучасні танці». «Батман» - ІІ місце (молодша група) та ІІ місце (старша група) в номінації «естрадний танець». «Веселка» – ІІ місце в номінації «український народний танець». Переможці отримали грамоти, кубки та солодкі подарунки.   

Зібрані учасниками фестивалю благодійні кошти спрямують на підтримку поранених бійців на сході України.

Методист БДЮТ Л. Колесник

Опубліковано в Культура

Календар

« Грудень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31