У селах закривають відділення Ощадбанку

Середа, 25 січня 2017 10:56

Щоб отримати пенсію чи оплатити комунальні послуги, людям потрібно буде добиратися до інших відділень за кільканадцять кілометрів. Аби зберегти їх, вони пишуть звернення у район.

– Державний банк має забезпечувати, як мінімум, беззбиткову діяльність своїх установ, а як ціль – генерувати прибуток для свого єдиного акціонера – держави, – прокоментувала ситуацію керівник філії Черкаського обласного управління ПАТ «Державний ощадний банк України» Тамара Василенко. – В деяких населених пунктах банк змушений припиняти діяльність відділень задля недопущення подальших збитків, адже жодної комерційної складової для підтримки такої діяльності знайти не може. Приміром, така ситуація у Софіївці. Закриттю кожного відділення передує багатомісячний період переговорів із сільською владою, депутатами на місцях – аби разом знайти джерела наповнення банківського відділення операційним змістом, прибутком, щоб «Ощадбанк» мав шанс залишитися і працювати. Такий результат ми отримали у Байбузах. Лише коли ми не знаходимо готовності до діалогу та підтримки, приймаємо остаточне рішення.

– Неефективна робота банку стала однією з причин, чому деякі люди більше не довіряють йому. Якщо в місті відділення оновлюють, то обслуговування в селах далеке від європейського взірця, а ще відсутність банкоматів. Можливо, саме це відштовхує потенційних клієнтів, – припускають присутні на обговоренні сільські голови і рекомендують покращити якість послуг. 

Натомість люди у малих селах задоволені і такими відділеннями, аби ходити до них було не далеко. А в софіївчан тепер перспектива - найближче відділення в Мошнах або Байбузах. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30