Військових Черкаського ОМВК привітали з професійним святом

Понеділок, 05 грудня 2016 17:50

6 грудня – свято українських військових, а 5 грудня – Міжнародний день волонтерів. Зараз в Україні ці два свята тісно пов’язані. З початком війни на Донбасі, у країні була активно розпочата волонтерська діяльність. Патріоти України добровільно, безкорисно надають допомогу нашим військовослужбовцям.

Цьогоріч Збройні Сили України відзначають 25 річницю свого заснування.

-         Нинішнє свято відрізняється тим, що українська армія в умовах військового конфлікту змогла мобілізуватися у потужну силу і заявити про себе світовому суспільству, - переконаний заступник військового комісара Олександр Шиш.

З нагоди свята військовослужбовцям  Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату грамоти, відзнаки та подарунки вручили представники міської та районної влади.

 Вітали людей, для яких такі слова, як «патріотизм», «обов’язок», «присяга» стали сенсом життя, людей, яких можна зустріти в загальноосвітніх закладах, бо вони знають, що краще них, ніхто не розкаже про строкову службу, не роз’яснить молоді, як це бути строковиком у сучасній українській армії, людей, які обрали службу за контрактом і знають, що про неї розповісти.

Серед них і 36-річна Вікторія Шатських з Луганська. Два роки тому вона із 11-річним сином Іваном залишила рідне місто. Як не хотілося жінці покидати рідну домівку, проте материнський інстинкт був сильнішим.

-         Власне, я не знала, з чого маю починати нове життя в новому місті. Я правознавець за освітою, проте нині диплом про вищу освіту не завжди допомагає знайти роботу, - розповідає жінка. – Коли почула про контрактну службу – вагалася, чи справлюся. А потім вирішила, що мої знання по лінії юриспруденції знадобляться і військовослужбовцям, які служать за контрактом тут, на місцях, і тим, мобілізованим, і демобілізованим учасникам АТО. Тому в березні підписала контракт. Тепер я зв’язківець.

Напередодні професійного свята жінці ще й звання присвоїли. Тепер вона старший солдат. Найбільше пишається мамою син Іван.

-         Я єдина в його класі мама, яка обрала фах військовослужбовця і служить за контрактом. Тепер при кожній нагоді син заявляє, що його мама – солдат, - посміхаючись, розповідає Вікторія. А ще додає, що отримала всі гарантовані державою бонуси контрактної служби – гідну заробітну плату, соціальне та медичне забезпечення.

-         Системною стала робота військкомату з районом. Депутати районної ради затвердили кілька місцевих програм, покликаних підтримати різні напрямки діяльності військкомату – це і популяризація контрактної служби, і заходи з організації та оснащення загонів тероборони та ін. Варто зауважити, що спільними зусиллями працівників військкомату та керівників органів місцевого самоврядування цьогоріч був виконаний осінній призов на строкову службу. Можливо, не все вдалося зробити, що було сплановано, проте маємо вже багаж спільних напрацювань, який далі розвиватимемо, - переконаний голова районної ради Олексій Собко. - Тому хочу висловити всім військовослужбовцям велику подяку. Всім нам бажаю найскоріше перемогти, адже наша мета – мир на всій території України.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31