Фестиваль, що запалює зірки надії

Середа, 30 листопада 2016 17:14

Кілька місяців тому Петро Гурін із Хуторів на сторінках газети знайшов вірш Петра Шмигальського «Як страшно це продати світлу хату». Цей твір настільки запав йому в душу, що вже наступного дня він написав до нього музику, а за два місяці представив на VIIIВсеукраїнському фестивалі творчості людей з інвалідністю.

 Він та ще 30 учасників з населених пунктів району представили свої таланти на фестивалі народної творчості з нагоди Міжнародного дня інваліда, який став спільним дітищем управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та районної організації інвалідів. Цей захід вже давно вийшов за межі районного, бо немає меж людському прагненню об’єднати серця і душі.

Учасників заходу привітали керівники району – Олексій Собко та Петро Коренюк.

-         У тих, хто прибув на фестиваль, багато спільного. Це не наші вади здоров’я, а великий потяг до творчості, прагнення вчитись новим справам, ставати більш майстерними та досконалими, показувати свої таланти і відкривати нові зірки, - привітала присутніх голова обласної організації інвалідів Лідія Чаплюк. – дуже добре, що в усіх починаннях вас підтримують ваша районна та сільська влада. Черкаський район я завжди приводжу, як взірцевий в цьому плані в області для інших. Сподіваюсь, що так буде і надалі. Міжнародний день інвалідів – це не свято, а поріг уваги до людей з вадами здоров’я, поріг добра та милосердя.

Протягом трьох годин учасники демонстрували свої таланти у виконанні пісень, декламуванні віршів, читанні гуморесок. Кожному з них організатори заходу вручили цінні подарунки, придбані за кошти районного бюджету. Не залишилися без уваги і всі гості свята, яких загалом зібралося у залі до ста осіб. 

-         Талант - поцілунок Бога, - такі слова прозвучали з вуст голови районної організації інвалідів Марії Островської. - Талант не вибирає людей, він дається небесами і перед цим усі рівні, а інвалідність не може бути перешкодою. Ви для всіх нас є прикладом мужності та героїзму. Наша громадська організація вважає, що у такий складний для країни та кожного із нас час треба об’єднуватися та жити у мирі. Ми сподіваємося, що вже зовсім скоро над Україною буде чисте та мирне небо, ми будемо жити в мирі та злагоді!

Глядачі отримали масу позитивних емоцій, а виконавці вкотре довели собі, що вони кращі з кращих. 

Наталія Усенко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30