У Білозір’ї виховуватимуть майбутніх чемпіонів

Середа, 23 листопада 2016 13:43

У вівторок, 22 листопада, відбулося урочисте відкриття Білозірської сільської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро»для дітей та юнацтва Черкаської області. Ідейним натхненником та меценатом будівництва став президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро»» Володимир Лашкул. Перша в районі об’єднана громада отримала ще один бонус для розвитку.

Академія функціонує з 2013 року. Тут навчаються 150 дітей з усієї Черкащини. Виховують майбутніх зірок футбольної арени кращі тренери області та країни. Капсулу під будівництво навчально-оздоровчого комплексу заклали два роки тому.

– Звичайно, таке масштабне будівництво не просто здійснити в умовах економічної кризи та АТО на Сході України. Ми розраховували вже з 1 вересня розпочати навчання в Академії, але, на жаль, введення в експлуатацію комплексу було відтерміновано. Будівництво такої школи для громади – це результат співпраці ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл», акціонерів цього товариства – Федерації футболу України та чеської компанії «Трейд Спорт Промоушн», а також інших приватних інвестицій та місцевої влади, – зазначив у вітальному слові Володимир Лашкул.

Урочистості зібрали не лише місцевих жителів, а й перших осіб району, області та міста. На знак гостинності та вдячності білозірська громада зустрічала їх щедрим короваєм нового врожаю.

Голова академії футболу Сергій Лашкул провів для численної представницької делегації екскурсію по новозбудованому об’єкту. Почесні гості та журналісти оглянули кімнати гуртожитку для вихованців академії, спортивний зал, роздягальні, конференц-зал, тренерську кімнату, тренажерну залу, офісні та інші побутові приміщення. Після урочистостей відбувся перший матч між командами початкових груп підготовки Академії, де юні майбутні «шевченки» старалися на всі 100 %, аби показати, що відібрали їх для навчання з-поміж сотень охочих недарма. До речі, перший символічний удар по м’ячу зробив голова обласної адміністрації Юрій Ткаченко.

– Ця спортивна новобудова – інвестиція у майбутнє громади, виховання здорових, спортивних та успішних дітей. Умови, які створені для навчання в Академії, дадуть змогу зібрати найсильніших дітей з усієї Черкащини, які матимуть шанс проявити себе не лише на рівні області, а й країни. А ще це яскравий взірець людяності, громадянської позиції та наслідування, коли вихідці з нашого краю вкладають свої знання, вміння та кошти в розвиток малої батьківщини, – зазначив заступник голови районної ради Сергій Степанюк.

Наталія УСЕНКО, фото автора

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31