Як у Руській Поляні влада дякує людям за згуртованість по ремонту дороги

Вівторок, 15 листопада 2016 08:40

Нещодавно у селі з’явилися ще два інформаційні знаки, де виписані імена всіх односельців, що долучилися до ремонту найбільш проблемної ділянки автодороги, що з’єднує три села Геронимівку, Руську Поляну та Дубіївку. Так місцева влада продовжує дякувати громаді за розуміння, підтримку та ініціативність.

 -         Власне, деякий час самі сумнівалися, чи зможемо реалізувати задумане, - згадує сільський голова Олег Гриценко. За попередніми підрахункам для ремонту  потрібно було близько одного мільйона гривень. Фінансувати з сільського бюджету заборонено, бо дорога не комунальна, та й коштів таких не було. – Проте люди зорганізувалися та підтримали ініціативу «ремонуймо дорогу разом». В результаті маємо 1 кілометр ямкового ремонту на автодорозі від в’їзду в село в бік Геронимівки та до ДНЗ «Світлячок», а також понад 300 метрів капітально відремонтованої дороги по вул. Незалежності.. на автодорозі до мікрорайону «Хутір». Дорогу відновлювали поетапно. Спершу зробили 80 метрів. Кошти на неї зібрали підприємці. Потім ще 100 метрів – завдяки підтримці керівника СТОВ «Зоря» Івана Дарієнка. Згодом до спільної праці долучилися місцеві жителі, і люди відремонтували ще 120 метрів дороги. Загалом на цю ділянку витратили понад 300 тисяч гривень. Це перша спільна справа, яка довела, що наша громада здатна організуватися, а ще довіряє місцевій владі, бо підтримує її починання. За це ми дякуємо нашим людям. Разом ми сила!

Нагадаємо, самоорганізація та ініціативність сільчан наскільки збурила громадськість, що про них розповідали навіть загальнонаціональні телеканали.

-         Нещодавно було встановлено дорожні знаки з інформацією про населений пункт Руська Поляна біля КПП в напрямку від Черкас та Сміли, а також на розвилці об’їзної дороги. Також оновлений та перенесений знак населеного пункту при в’їзді в село. Наступний етап – розмістити по селу дорожні знаки, які регулюватимуть рух у населеному пункті. Однак, коли розпочали погоджувати документи на встановлення дорожніх знаків з МРЕВ ДАІ в Черкаській області, виявилося, що облаштовані по селу засоби примусового обмеження швидкості руху, потрібно демонтувати, бо встановлені з порушенням вимог ДСТУ і навпаки створюють аварійну ситуацію на дорозі. Відтак, всі «лежачі поліцейські», окрім розміщених біля навчальних закладів, потрібно буде зрізати. Будемо виконувати припис - каже сільський голова.

 Наталія Усенко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31