Суперкубок вдруге поспіль дістався червонослобідським футболістам

Четвер, 03 листопада 2016 09:14

Футбольний сезон завершився грою Суперкубку Черкаського району між командами с. Червона Слобода та с. Геронимівка.

На 8-й хвилині гри Геронимівка вийшла вперед завдяки голу Карпа Михайла, але вже на 31-й хвилині прицільний удар гравця Дядюри Ігоря зрівняв рахунок. З 66-ї хвилини, після вилучення Буряка Юрія з «Колоса» с. Геронимівка за навмисний удар суперника, команда продовжувала матч без одного гравця. Гра була дуже напружена, емоції вирували, та суддя встигав вчасно попередити спортсменів. На рахунку Червоної Слободи 4 жовтих картки, а Геронимівки – 2. Останню крапку в цьому матчі поставив гравець команди с. Червона Слобода Магльований Роман. Рахунок 2:1 на користь с. Червона Слобода залишився до кінця матчу. Другий рік поспіль Суперкубок виграла команда с. Червона Слобода.

Нагородження команд проводили начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Бовт С. В., голова Федерації футболу Черкаського району Омельченко Г. І., заступник голови ФФЧР Мишенко О. І., депутат районної ради Степанець І. В. Команду-переможця нагородили перехідним кубком Федерації й медалями.