Перший в історії чемпіонат України по спринтах

Середа, 05 жовтня 2016 09:50

Днями в Сумах відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях.

На змагання з’їхалися понад 350 учасників із 14 областей України різних вікових категорій. Програма змагань складалася з таких видів: пролог, гандікап, масстарт та змішана чотириетапна естафета. Черкащину представляла збірна команда Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» та Черкаської КДЮСШ.

У перший день змагань проходив старт на дистанції пролога. Другий день відзначився розподілом спортсменів на фаворитів і претендентів. На третій день у масстарті одночасно стартували всі учасники у своїх вікових категоріях. У Черкаській команді найспритнішими виявилися спортсмени КДЮСШ: Миронюк Аліна (Ж-16), Велько Назар (Ч-14) та спортсменка ДЮСШ «Мрія» с. Сагунівка Хворостян Анастасія (Ж-12).

Найцікавішим був 4-й день змагань – змішана естафета, – де розпочинали і завершували боротьбу жінки, а найдовші етапи бігли чоловіки. Черкаські спортсмени здобули перемогу в цьому виді і посіли ІІІ місце: Зелена Анастасія, Погребець Іван, Велько Назар і Пащина Катерина.