Червонослобідські першокласники отримали благословення від батьків

Вівторок, 06 вересня 2016 08:59

В цей день школа знову відкриває двері для своїх учнів. Діти, батьки, вчителі — всі радісні та трішки cхвильовані, адже першого вересня починається нелегкий, але дуже цікавий, cповнений нових, яскравих подій, шлях до знань. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством, шкільними роками і дорослим життям. А для когось – це свято буде першим у житті. Перший дзвоник, який покличе на перший урок, і перша вчителька, яка поведе за руку у Країну Знань. Усе буде вперше для наших наймолодших школярів – першокласників.

Привітати учнів та педагогічний колектив школи зі святом прийшли почесні гості: Коверський Анатолій Миколайович – депутат Черкаської обласної ради, Дивнич Микола Петрович – депутат Черкаської обласної ради, які подарували телевізор. А Михайленко Зінаїда Миколаївна – сільський голова та Сімончук Тетяна Юріївна – методист районного методичного кабінету відділу освіти Черкаської районної адміністрації бажали всім присутнім натхнення, творчих злетів. Також із початком нового навчального року учнів, вчителів та батьків привітала заступник директора школи Тетяна Антонівна Вальчук.

Першокласники отримали благословення від батьків та вітання від 11 класу. Випускники школи з класним керівником Середенко Людмилою Іванівною урочисто передали вишитого рушника, як символ спадковості поколінь. А від наймолодших учнів прозвучала урочиста обіцянка, якою вони запевнили всіх, що будуть добрими, чемними і старанними учнями.

Ось і настала хвилююча мить. Пролунав перший дзвоник нового навчального року. Він продзвенів у руках маленької школярки Бруєвич Катерини та випускника Білонога Анатолія.

 

 

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —
Нас закликає до навчання.
Ми поспішаєм на урок,
І знову йдемо в світ пізнання.

Гордійчук Аксінія, педагог-організатор

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31