Працевлаштування – адаптація до мирного життя

Понеділок, 25 липня 2016 15:14

Проблеми соціально-психологічної адаптації та працевлаштування людей, які перебували в зоні бойових дій, збереження їх здоров’я та працездатності після впливу екстремальних факторів, стають сьогодні особливо актуальними.

Учасникам АТО, що звертаються до Черкаського районного центру зайнятості, підбирають роботу, інформують та консультують щодо їх прав і державних гарантій, надають статус безробітного, призначають та виплачують допомогу по безробіттю, залучають до самозайнятості. При наданні послуг демобілізованим військовослужбовцям використовується індивідуальний підхід.

Яскравим прикладом слугує поведена робота з безробітним з числа учасників АТО Сергієм Г., який досить тривалий час та безрезультатно займався пошуком роботи. Для формування активної життєвої позиції з метою успішного працевлаштування, Сергій відвідав декілька семінарів з техніки пошуку роботи та інформаційний семінар з орієнтації на проходження служби за контрактом, який проводили представники військового комісаріату. Добре обміркувавши та оцінивши потреби ринку праці, Сергій вирішив обрати цивільну професію. Завдяки тісній співпраці служби зайнятості з Філією Черкаського райавтодору він успішно прошов співбесіду та був працевлаштований до зазначеного підприємства на посаду водія автотранспортних засобів.

Оскільки Сергій Г. належить до такої категорії безробітних, як учасники АТО, центр зайнятості здійснюватиме індивідуальний супровід упродовж 6-ти місяців після працевлаштування для закріплення його на робочому місці.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30