У Свидівку дитячі майданчики ростуть як гриби

Понеділок, 25 липня 2016 09:22

У мене молоді та ініціативні депутати. Вони прийшли не критикувати, тицяти пальцем на помилки, а працювати. Тут кожен на своєму місці, і кожен дбає про округ, де його обирали. Так відгукується сільський голова про роботу депутатів Свидівоцької сільської ради.

Цьогоріч у Свидівку та Сокирне виросли два дитячі майданчики, на черзі третій. Ініціаторами їх будівництва стали сільські депутати.

-         Коли плануємо витратну частину бюджету, у мене вже купа пропозицій, що потрібно зробити в різних куточках села. Причому не лише пропозиції, а й виконавці до них знаходяться, - розповідає Світлана Вовк.

Так, за спонсорські кошти ДП «Перемога Нова» громада двох округів у Свидівку та Сокирні облаштувала дитячі майданчики для дітвори. Пісочниця, гойдалка, гірка, а поруч лавки для відпочинку.

-         Працювали гуртом – і дорослі, і діти, - розповідає депутат сільської ради Світлана Кулик. – 14 машин землі розгорнули. Діти побрали лопатки свої і разом з дорослими накидали на візки, тинок по дощечці приносили, і фарбували. Тепер щодня на цій галявині, як у вулику – до 30 дітей збирається. Вже й сітку рибальську на ворота вчепили, поки ми через Інтернет нову замовили та чекаємо. Думали з батьками тут якусь ще парасольку вчепити, аби в спеку було де сховатися. Для старших ще одну гойдалку вчепити.

А от іншому депутату сільської ради Олені Харченко доводиться тепер з другого дитячого майданчика «парубків» ганяти.

-         Діти ввечері погуляють та розійдуться, а молодь починає гуртуватися. От і сусіди дзвонять, коли вони дуркувати починають, - розповідає вона. – Майданчик – це спільне дітище батьків та дітей. Тут вони разом прибирають і доглядають за всім. Тепер їм є де час провести.

Встановити третій по вул. Партизанській поки що завадили погодні умови.

-         Цьогоріч маємо багато соціальних проектів, які подали на затвердження в область. На 80 тисяч гривень вже зробили, на 200 тисяч ще запланували ремонту доріг місцевого значення. Планів багато, а коли втілимо в життя, - розкажемо, - каже сільський голова. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30