Вінки, ватра та красиві дівчата. Як у Руській Поляні Івана Купала відзначали (фото)

Четвер, 07 липня 2016 11:24

Виступи творчих колективів села, "народна" атмосфера, козацька каша, домашній шашлик, батути та гірки для найменших. Так у Руській Поляні відзначили свято Івана Купала на сільському стадіоні.

-         Цьогоріч через реконструкцію водойм у лісі, де традиційно відбувалися купальські гуляння, святкову програму перенесли в центр села, - каже сільський голова Олег Гриценко.

Однак організатори свята подбали, аби молоді було де долю шукати, тож штучну водойму облаштували поруч із сценою. Понад півтисячі люду від місячного до тих, кому за 80 не залишилися байдужими до цього дійства та із задоволенням відпочивали на сільському фестивалі.

-         Я щороку приходжу на купальські гуляння. Цьогоріч ми взагалі з комфортом розмістилися на лавках і могли насолоджуватися прекрасних святом. Тут виступали діти та онуки наших знайомих. Ми відпочивали душею, - зізнається 58-річна Тетяна Тищенко.

А 29-річна Катерина Івченко каже, що для неї у центрі свято навіть краще:

-         Для дітей купа розважальних заходів, солодка вата та морозиво. А ще й комарі не гризуть, як у лісі. Нам тут навіть більше цьогоріч сподобалося.

Як завжди порадували колоритним виступом улюбленці сільчан – народний аматорський хор «Поляни», поруч з якими завжди вимогливий до співочого слова керівник Олександр Стадник.

Не залишив байдужим глядачів і виступи вихованців ансамблю спортивно-бального танцю «Перлинка» та гостей з міста – ансамблю «Каприз». Фестиваль відкрив багато нових місцевих талантів. Цікавим було театралізоване дійство з Мареною та Купалом, яке розіграли вихованці місцевих шкіл.

Справжньою польовою кашею частували всіх охочих козаки Руськополянської козацької сотні. Кожен в цей святковий вечір розважався, як вважав за потрібне.

-         Хто хотів продовження, той організував його в себе вдома після сільських гулянь, - каже 39-річний Костянтин Черненко. – А на святі ми зустріли багато наших знайомих, з якими вже не бачилися й кілька років. Нам все сподобалося.

Кульмінацією свята стало пускання вінків на воду та стрибки через багаття.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31