Спека заганяє на пляж, а там таблички "КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!" та "НЕБЕЗПЕЧНО!"

Понеділок, 04 липня 2016 15:46

Чимало бажаючих провести дозвілля біля річки в літню пору. Та узаконених, облаштованих місць для купання у районі немає. Землі, де знаходяться пляжі, розміщені за межами населеного пункту. Ними розпоряджається обласний Держгеокадастр. Інша річ, що деякі з них не мають власників, тож прослідкувати за дотриманням цієї вимоги нікому. Від початку сезону у районі під час купання вже загинуло дві особи.

-         Я вважаю, що місця відпочинку повинні бути платними. Для того, щоб тримати їх у належному стані, потрібні кошти. По 5 грн з машини відпочивальників. Для них це не гроші, а для нас – допомога. У нашому селі є бригада людей, охочих взятися за облагородження пляжів: установити столи, лавки, буйки, але я не можу дати їм дозволу, бо ми не маємо права чіпати ці землі, - каже сагунівський сільський голова Ірина Бодяненко.

Минулого тижня відбулося виїзне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, на якій було прийнято комплекс заходів щодо підготовки до купального сезону. Тим часом жителі району вже його давно „відкрили”. Люди наразі самі дбають про власну безпеку. Робоча група Черкаської РДА відвідала одне з таких місць відпочинку у Червоній Слободі. Вирішувати проблему треба на місці. А розпочати варто з повернення розпорядження місцевих рад всіх земель, що знаходяться в адміністративних межах села. Тоді  пляжі та місця масового відпочинку людей там будуть спеціально облаштовані не тільки санітарним обладнанням, але й засобами порятунку людей на воді, а місцева влада зможе безперешкодно передбачити на це кошти у бюджеті. А поки що по усій береговій смузі вказаних місць вони зможуть лише встановити щити з написами "КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!" та "НЕБЕЗПЕЧНО!".

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30