Ось і звела доля…

Понеділок, 13 червня 2016 15:46

85-річна Ольга Іванівна знайшла своє кохання у будинку престарілих, що в Лозівку. Її обранцю Івану Юхимовичу – 90. Але, як запевняють старенькі, вік - не завада їхнім почуттям й у них усе дуже серйозно.

Незважаючи на те, що вони познайомилися трохи менше року тому, вони вже не уявляють своє життя одне без одного. Закохані проводять кожну вільну хвилинку разом – весь час тримаються за руки й не спускають повних ніжності очей зі своєї половинки. Також вони хочуть офіційно зареєструвати свої стосунки й стати подружжям.

-         Ольгу Іванівну забирали із будинку, де замість стелі було зоряне небо, а двері підпирали обвалені балки. Старенька жила сама. Син помер. Їй нікуди було діватися. Зараз, кажуть, та хата вже завалилася, - розповідає про обставини, за яких до їхнього закладу потрапила «наречена» із Червоної Слободи завідуючий стаціонарного відділення Степан Дацько.

Влітку минулого року із Сагунівки приїхав сюди і Іван Юхимович Чепурний. Дітей немає, тому його проживання в стаціонарному відділенні оплачує держава.

-         - Я тут наче до раю потрапила. Нами опікуються, як дітьми малими. А ще й кохання зустріла, - каже Ольга Іванівна, згадуючи своє життя у селі.

Вже два місяці, як бабця Оля та дідусь Іван разом. Проте себе вважають молодятами, яких лише на старість звела доля.

-         У них такі почуття, що й молоді заздрять. Не відходять одне від одного, завжди разом – в магазин, аптеку, до лісу чи до ставка. А в мене серце добре. От і дав їм окрему кімнату. Скільки того віку. Нехай хоч на старості в щасті та радості поживуть, - каже Степан Степанович.

Іван Юхимович та Ольга Іванівна не єдине «подружжя» у будинку престарілих. Поруч з ними в окремій палаті вже шість років, як живе ще одна родина стареньких – Олександра Пантелеймонівна та Анатолій Борисович. Щасливі родини кажуть, що свої половинки шукали все життя. А доля звела саме тут.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30