Розуміти і вирішувати проблеми села – новий стиль роботи у Червоній Слободі

Понеділок, 13 червня 2016 15:40

Торік жителі Червоної Слободи обрали собі нового керівника – Зінаїду Михайленко. До її роботи придивлялися півроку. Тепер кажуть, що не помилилися, віддавши управління десятитисячною громадою у тендітні жіночі руки.

-         Назватися громадою і отримати додаткові ресурси ще недостатньо для ефективного господарювання, - переконана Зінаїда Миколаївна, - бо новими повноваженнями ще потрібно вміти користуватися.

Розуміти й вирішувати проблеми села стало стилем її роботи.

Відремонтовані та освітлені у селі дороги мають стати нормою

Щойно дозволила погода, а вона цьогоріч пані примхлива, як у Червоній Слободі розпочали ямковий ремонт сільських доріг. Відтак, вже мешканці вулиць Небесної Сотні (колишня Леніна), Соборної (Чапаєва), Рибальської, Михайла Вербицького (Чкалова), Скіфської (Павлика Морозова), а також вулиці Петра Калнишевського (Ватутіна) вже не гублять у вибоїнах каблуки. Наразі тривають ремонтні роботи тротуару по вул. Чигиринський Шлях (Жовтнева), на черзі грейдерування інших вулиць.

Паралельно з ремонтом дорожнього покриття проводять масштабні роботи по реконструкції вуличного освітлення. Вже відновлено освітлення на вулиці Богдана Хмельницького, Івана Мазепи (Свердлова), Небесної Сотні, Пономаренка, Рибальської, Миколи Леонтовича (Карла Маркса), Сагової (Сидоренка), пров. Парковий, вул. Шевченка. До кінця року заплановано освітлити всі інші вулиці села.

До речі, значний обсяг робіт по облаштуванню та ремонту організацій та установ, а також дорожнього покриття виконує місцеве комунальне підприємство «Агроекологія».

-         Порядок на вулицях, чистоту біля пам’ятників, на території парку та поблизу Червонослобідської ЗОШ №1 і стадіону, підтримують працівники нашого підприємства, - розповідає директор підприємства Віктор Красюк. – Окрім того, до послуг жителів села - вивезення сміття.

До речі, наразі оголошено тендерну процедуру на придбання нового трактора для БОЕКП «Агроекологія».

Тут вміють змістовно провести дозвілля та знаходити таланти

Завдяки директору будинку культури Людмилі Овчаренко та багатьом місцевим активістам червонослобідчани мають можливість гарно відпочивати.

– Жодне велике державне чи релігійне свято не проходить у селі без концерту, - розповідає Людмила Миколаївна – Молодь, яка гарно працює, повинна мати змогу і гарно відпочивати. Учасники художньої самодіяльності дарують односельчанам своє тепло, веселий настрій і посмішки.

Для естетичного комфорту жителів, площа перед будинком культури видозмінюється. Тут розпочали ремонтувати східці на площу, облаштовують квіткову клумбу, оновлюють центральний вхід до закладу культури та запланували ремонт фасаду.

Гостинно зустрічає своїх читачів вже понад шість десятиліть Червонослобідська сільська бібліотека. За цей час вона стала культурним та інформаційним центром, де можна не лише знайти цікаву книгу, а й скористатися послугами Інтернету, змістовно провести час та поспілкуватися із односельцями. Як зазначає завідуюча бібліотекою Любов Хорошун, за рахунок місцевого бюджету бібліотека щороку поповнюється новими періодичними виданнями та сучасними книгами. От і цього року заплановано поповнення книжкового фонду. Аби юним читачам було комфортно, місцеві владці вирішили встановити кондиціонер у юнацькому залі бібліотеки.

В здоровому тілі – здоровий дух

Це знає кожний. А у Червоній Слободі на місцевих спортсменів та сільську дітвору чекає сюрприз. Тут розпочали капітальний ремонт сільського стадіону, зокрема зайнялися будівництвом футбольного міні-поля, а на великому вже провели реконструкцію. Збільшиться і кількість глядацьких місць.

Інвестиції в майбутнє місцевої влади:

ü 800 тисяч гривень для поточних ремонтів трьох дошкільних установ. На ці гроші буде відремонтовано покрівлю, харчоблоки та пральню. Попередньо у дитячі садки закупили двоярусні дитячі ліжка, морозильну камеру та електричну плиту;

ü 50 тисяч гривень будуть використані на ремонт покрівлі Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ü 30 тисяч гривень спрямували на ремонт приміщення Центральної районної лікарні.

 

Не забути нікого і нічого

-         Сьогодні актуальним залишається питання надання земельних ділянок військовослужбовцям, котрі захищають територіальну цілісність нашої держави на Сході країни, - зазначає заступник сільського голови Яків Швиденко. – Аби наші хлопці отримали гарантовані державою земельні наділи, депутати сільської ради запланували зміни до генерального плану села та виділили для цього 45 тисяч гривень.

Майже чотири мільйони на комфорт жителів села

-          Таку суму ми інвестуємо у розвиток населеного пункту та створення комфортних умов для проживання у ньому кожного жителя села протягом поточного року, - каже сільський голова Зінаїда Михайленко. – Нещодавно завершили поточний ремонт приміщення сільської ради, аби наблизити послуги до людей. У перспективі плануємо переобладнати приміщення місцевої лазні під адмінбудівлю сільської ради, у якому також буде розміщено музей села. Завдання влади – знати і вирішувати проблеми людей. Наш акцент – відкритість і конструктивний діалог з односельцями. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30