Чим різняться свидівоцькі та червонослобідські діти?

Вівторок, 07 червня 2016 10:11

У Білозір’ї, Будищі, Геронимівці, Леськах, Руській Поляні та Свидівку вже виділені кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій. У Мошнах, Степанках, Хуторах, Чорнявці – запланували найближчим часом внести зміни до бюджету та передбачити фінансування. Натомість у керівників решти населених пунктів літня оздоровча кампанія не на часі. Про це уході координаційної наради повідомив начальник відділу у справах сімї, молоді та спорту Сергій Бовт.

-         Я не розумію чим відрізняються діти, які живуть у Свидівку та Червоній Слободі. Однак, Світлана Миколаївна 25-ом багатодітним родинам виділяє кошти на літнє оздоровлення їхніх дітей, а Зінаїда Миколаївна каже, що будуть вирішувати це питання лише після конкретного звернення сім’ї. Як керівник громади, вона повинна знати, що ця категорія родин, зазвичай, живе внутрішніми проблемами, і не часто цікавиться тим, що відбувається довкола. Тут не чекати треба, а доносити інформацію, - обурюється Сергій Вікторович.

Приміром, Леськівська сільська рада знайшла можливість закупити 16 путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій в обласному санаторії «Пролісок», у Руській Поляні придбали 10 путівок для відпочинку дітей учасників АТО та дітей з багатодітних родин у місцевому дитячому санаторії «Руська Поляна», у Будищі знайшли можливість придбати чотири путівки. Виважено підійшли до вирішення питання літнього оздоровлення та відпочинку у Свидівку. Тут багатодітні родини категорично відмовлялися відправляти своїх дітей на оздоровлення до іншої області. Відтак, депутати місцевої ради ухвалили рішення надати 25-ом багатодітним родинам по 1 тисячі гривень, якими вони можуть розпоряджатися на свій розсуд.

Нагадаємо, з районного бюджету цьогоріч на літню оздоровчу кампанію виділено 640 тисяч гривень, майже 200 тисяч з яких спрямують на оздоровлення дітей-сиріт, дітей, що позбавлені батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків. Окрім того, управління праці та соціального захисту вже провели тендер та придбали 25 путівок, якими можуть скористатися діти-інваліди. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31