Подвиг, гідний вічної пам’яті поколінь

Вівторок, 26 квітня 2016 11:46

 

Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай над землею чисте небо буде

Чорнобиль – попередження,

Його уроків людства не забуде!

 

Гудуть екологічні дзвони. Тривогою і болем наповнені його звуки. Болем – за нашу землю. Тривогою – за майбутнє наших дітей та онуків.

Гудуть, стогнуть дзвони. І самими гіркими нотами звучать в його гулі голоси Чорнобиля, катастрофи, яка потрясла увесь світ, пам'ять про яку болючою раною залишається в наших душах.

 Біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» с. Будище відбувся мітинг приурочений 30-ій річниці Чорнобильської трагедії.

Сільський голова Г. М. Приходько, висловив щиру вдячність ліквідаторам за їх життєву позицію, побажав міцного здоров’я, щастя і довголіття, та разом із директором  Публічного акціонерного товариства «Вільшанка»  О.М. Пономаренком вручили ліквідаторам почесні грамоти та відзнаки.

Потім у Будищенському Будинку культури відбулася година-реквієм …Чорнобиль…Трагедія…Пам'ять… Всіх присутніх привітав танцювальний колектив «Магія» (керівник Ю.М. Кобзар), та художній керівник  О.А. Шиятий, від щирого серця дарував пісні. Запалили свічу пам’яті, згадали поіменно померлих героїв і вшанували їх хвилиною мовчання.

Також на цьому заході виступила вдова чорнобильця ліквідатора С.І. Матухно, яка прочитала вірш свого чоловіка «Героям Чорнобиля». На закінчення виступив голова сільського осередку громадської організації «Союз Чорнобиль» С. І. Жицький. Він подякував ліквідаторам за їх мужність та героїзм і висловив подяку організаторам вечора.

Завідувач сільської бібліотеки оформила поличку «Дзвони Чорнобиля».

Діана Бабич, завідувач сільської бібліотеки с. Будище

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30