Рибу у воду, а сітки на берег

Вівторок, 12 квітня 2016 17:03

За два тижні операції «Нерест» громадські активісти повернули у воду кілька тонн риби, а працівники поліції склали кілька десятків протоколів.

Триває відпрацювання населених пунктів району. Рейди в Леська, Худяках, Хрещатику показали, що інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо правил вилову риби у нерестовий період на водоймах району, не для всіх любителів риби прийнятна. Сьогодні члени координаційного штабу з питань охорони та відтворення рибних запасів провели чергове засідання, аби обговорити підсумки двотижневої роботи.

-         Приїздимо як неочікувані гості разом із працівниками поліції та рибінспекції, - каже керівник штабу «Черкаський автомайдан» Юрій Кравець. – На воді нікого, поблизу водойми тільки «відпочивальники», а у воді сітки. Як завше, господарів сіток не знаходиться, тому ми їх не витягуємо на берег, а одразу випускаємо рибу. Відтак, працівники поліції склали вже кілька десятків протоколів.

До речі, не тільки рибу рятують місцеві активісти, а й околиці від сміття.

-         Виявили кілька смітників, які такі горе-відпочиваючих залишили після себе. Культура наших людей залишається не на найвищому щаблі. І це страшно, адже вже давно прийшов час змінюватися самому та оточуючих, - додає голова ГО «Об’єднання бійців-реформаторів» Сергій Лугеря.

Разом з тим триває відпрацювання місцевих ринків. Як зазначає Анатолій Соловйов, головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів, вилучену рибу передають на утилізацію організаціям, які уклали відповідний на це договір. Кошти повертаються в державу. Цього тижня громадськість та працівники рибінспекції продовжать патрулювати узбережжя Дніпра.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31