Десять роботодавців району отримують допомогу з часткового безробіття за час карантину

Четвер, 11 червня 2020 09:34
Десять роботодавців району отримують допомогу з часткового безробіття за час карантину Фото з мережі інтернет

На сьогодні для отримання допомоги по частковому безробіттю до Черкаської районної філії служби зайнятості звернулися 10 роботодавців Черкаського району. Нині 200 працівників отримують допомогу від держави в період скорочення або зупинення діяльності.

«Завдяки отриманій фінансовій допомозі нам вдалося «пережити» важкі часи скорочення діяльності під час карантину та уникнути звільнення працівників», - зауважує головний бухгалтер ПП «Райагробудсервіс.

Як повідомляють в районній філії, роботодавці Черкаського району продовжують звертатися до служби зайнятості для отримання допомоги по частковому безробіттю. Ця допомога надається суб'єктам малого та середнього підприємництва, які зупинили (скоротили) діяльність за період карантину, для перерахування працівникам.

-                 Впродовж травня-червня поточного року у Черкаській районній філії такою допомогою скористалися більше 10 суб’єктів господарювання. Це і підприємці, які раніше до нас не звертались, і наші постійні соціальні партнери, з якими ми співпрацюємо, - повідомив директор філії Олександр Гриценко. - Так, приміром, ПП «Райагробудсервіс» в цьому році подавав для укомплектування 5, а торік – 15 вакансій. ФОП Євчак створив нове робоче місце та працевлаштував особу з числа безробітних. Раніше звертались для укомплектування вакансій і ФОП Кузіна Н.Л. та ТОВ «ТЕХНОЛІС-2». Розгляд заяв на отримання допомоги по частковому безробіттю – додатковий привід для служби зайнятості поспілкуватися з роботодавцями та з’ясувати їх перспективні потреби в робочій силі.

Загалом на сьогодні понад 200 працівників отримують допомогу від держави в період скорочення або зупинення діяльності.

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31